Повний склад депутатських комісій Полтавської обласної ради восьмого скликання

327
oblrada

На сьогоднішньому другому пленарному засіданні Полтавської облради 8-го скликання депутати проголосували за склад постійних депутатських комісій.

Комісія з питань бюджету та управління майном — 13 депутатів:

  • Лариса Босенко (голова) — «Батьківщина»,
  • Сергій Бєлашов — «Батьківщина»,
  • Ірина Степаненко — «Батьківщина»,
  • Олександр Ващенко — «За Майбутнє»,
  • Вячеслав Стеценко — «За майбутнє»,
  • Віктор Кордубан — «Довіра»,
  • Володимир Куцовол — «Довіра»,
  • Оксана Винниченко — «ОПЗЖ»,
  • Руслан Телятник — «ОПЗЖ»,
  • Фахраддін Мухтаров — «Слуга Народу»,
  • Олександр Смірнов — «Слуга Народу»,
  • Ігор Процай — «Європейська Солідарність»,
  • Андрій Удовиченко — «Рідне місто».

Комісія з питань екології та раціонального природокористування — 13 депутатів:

  • Євген Корф (голова) — «ОПЗЖ»,
  • Сергій Мазур — «ОПЗЖ»,
  • Валерія Пантюх — «ОПЗЖ»,
  • Дмитро Кравченко — «Батьківщина»,
  • Микола Корецький — «Батьківщина»,
  • Марина Грекова — «Слуга народу»,
  • Сергій Жук — «Слуга народу»,
  • Яніна Аранчій — «Довіра»,
  • Олександр Сухань — «Довіра»,
  • Геннадій Коваленко — «За майбутнє»,
  • Іван Москалик — «За Майбутнє»,
  • Олексій Бовдир — «Рідне місто»,
  • Вячеслав Мінязєв — «Європейська Солідарність».

Комісія з питань аграрної політики та земельних відносин — 9 депутатів:

  • Іван Гришко (голова) — «Слуга народу»;
  • Олександр Руденко — «Слуга народу»;
  • Валерій Капленко — «Довіра»;
  • Валентин Несен — «Довіра»;
  • Олег Дядик — «За Майбутнє»;
  • Наталія Сук — «За Майбутнє»;
  • Юрій Мотрич — «Європейська Солідарність»;
  • Сергій Сушко — «Рідне місто»;
  • Юрій Тимоха — «Батьківщина».

Комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення — 8 депутатів:

  • Олександр Кудацький (голова) — «Рідне місто»,
  • Олег Фещенко — «Рідне місто»,
  • Ольга Величко — «Слуга народу»,
  • Михайло Виноград — «Слуга народу»,
  • Вячеслав Ждан — «Слуга народу»,
  • Наталія Гранчак — «Європейська Солідарність»,
  • Людмила Корнієнко — «Довіра»,
  • Максим Середа — «За майбутнє».

Комісія питань освіти, науки та культури — 8 депутатів:

  • Олег Діденко (голова) — «Довіра»,
  • Олександр Путря — «Довіра»,
  • Наталія Сухонос — «Слуга народу»,
  • Юлія Цибульська — «Слуга народу»,
  • Руслан Богдан — «Батьківщина»,
  • Марина Василенко — «Європейська Солідарність»,
  • Ольга Усанова — «За майбутнє»,
  • Тетяна Юрченко — «Рідне місто».

Комісія з питань молодіжної політики, спорту та туризму — 7 депутатів:

  • Олександр Алексюк (голова) — «ОПЗЖ»,
  • Олег Панкратьєв — «ОПЗЖ»,
  • Олег Сазонов — «ОПЗЖ»,
  • Яніна Барибіна — «Європейська Солідарність»,
  • Іван Близнюк — «Довіра»,
  • Ірина Степаненко — «Батьківщина»,
  • Руслан Проценко — «За майбутнє».

Комісія з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр — 6 депутатів:

  • Сергій Савченко (голова) — «ОПЗЖ»,
  • Віталій Бабак — «Батьківщина»,
  • Олександр Олексенко — «Батьківщина»,
  • Анатолій Попельнюх — «Рідне місто»,
  • Василь Стасовський — «Довіра»,
  • Руслан Стройний — «За майбутнє».

Комісія з питань ЖКГ, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку — 6 депутатів:

  • Іван Сидоренко (голова) — «Батьківщина»,
  • Володимир Говоренко — «ОПЗЖ»,
  • Костянтин Копотун — «Довіра»,
  • Олексій Матюшенко — «За майбутнє»,
  • Людмила Мірошниченко — «Слуга народу»,
  • Юлія Устименко — «Рідне місто».

Комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, цифрового розвитку, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО — 5 депутатів:

  • Микола Кульчинський (голова) — «Європейська Солідарність»,
  • Микола Бондар — «Довіра»,
  • Юрій Лебедин — «Довіра»,
  • Світлана Тарашевська — «За майбутнє»,
  • Володимир Ярошенко — «Батьківщина».

Комісія з питань правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій — 5 депутатів:

  • Олег Хардін (голова) — «Слуга народу»,
  • Олег Баканов — «За майбутнє»,
  • Сергій Бульбаха — «Європейська Солідарність»,
  • Василь Кириченко — «Довіра»,
  • Олександр Сиверин — «ОПЗЖ».

Таким чином, депутати затвердили склад комісій та призначили голів. Заступників голів комісій призначатимуть самі комісії під час своїх окремих засідань.

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Дізнавайся новини Кременчука першим!
Підписуйся на наш Телеграм-канал та сторінку у Facebook

 

You may also like

Новий скандал навколо обласного дитячого Центру: заступник Біленького впав у істерику, щойно почали питати про гроші

Сьогодні у Полтаві мало відбутися чергове засідання робочої