Боксери з Полтавщини стали призерами чемпіонату України

120
бокс

Двоє боксерів з Полтавської області здобули медалі на чемпіонаті України серед юніорів.

Руслан Шилов та Руслан Артищенко стали призерами чемпіонату України з боксу серед юніорів Запоріжжя-2020. Про це повідомили на офіційному сайті Федерації боксу України. Руслан Шилов здобув срібну медаль у ваговій категорії 52 кг. У фіналі він програв представникові Миколаївської області.

Руслан Артищенко став бронзовим призером чемпіонату у ваговій категорії 80 кг.

Чемпіонат України з боксу серед юніорів тривав у Запоріжжі протягом 13-18 жовтня. У змаганнях взяли участь 275 боксерів з різних регіонів.

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Дізнавайся новини Кременчука першим!
Підписуйся на наш Телеграм-канал та сторінку у Facebook

You may also like

До Кременчука з’їхались кращі шахісти України

17 листопада в санаторії-профiлакторії «Івушка» розпочався відкритий особистий чемпіонат