“Кремінь” розписав бойову нічию з одним з лідерів Першої ліги

162
1593895311_kremn-volin-3

4 липня футболісти «Кременя» на своєму полі прийняли луцьку «Волинь». У видовищному поєдинку команди розписали мирову з рахунком – 1:1.

У цьому матчі “Волинь”, яка претендує на вихід у Прем’єр-лігу,  була явним фаворитом.  Та кременчужани показали відмінну гру. Вже з другої половині першого тайму “Кремінь” потроху перехопив ініціативу, а в другому таймі все частіше нав’язував гостям свої ровила гри. Зрештою, гол Сули на 53-ій хвилині зі штрафного вивів команду вперед. Кременчужани утримували ситуацію до кінця основного часу. Але на першій доданій хвилині захисник зіграв рукою в штрафному майданчику і лучани реалізували пенальті. Бойова ніния.

«Кремінь» – «Волинь» – 1:1

Голи: Сула 53 – Кожанов 90+1

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.