Today

Кременчуцькі боксери взяли срібло й бронзу

Днями в Одесі відбувся Чемпіонат України з боксу серед юніорів пам’яті Романа Песіна. У змаганнях брали участь і кременчужани.

«Срібло» у ваговій категорії до 80 кг виборов кременчужанин Руслан Артищенко. Він вибив з турніру одесита Кирила Акишина, представника Донеччини Ігоря Телегіна та сумчанина Дениса Іванченка. У фіналі він програв Тимофію Крупко з Чернігова.

Третім у ваговій категорії до 75 кг став ще один кременчужанин Олександр Середенко. Він переміг дніпрянина Євгена Агеєва, та донеччанина Владислава Яцканіча. У півфіналі Руслан програв майбутньому чемпіону Вадиму Дудару з Волині.

А чемпіоном у ваговій категорії до 44,5 кг став Руслан Шилов з Горішніх Плавнів. Він переміг Арсенія Огієнка з Харківщини, Данила Цвентарного з Херсонщини, Антона Присіча з Вінниці та Кирила Цвентарного з Херсонщини. У фіналі Руслан Шилов одноголосним рішенням суддів переміг одесита Імрана Гаджиєва, передає ПолтавщинаСпорт.