У Кременчуці обрали кращих знавців революції

112
нет комментариев
укр

У Кременчуці підвели підсумки міського етапу Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби» у 2018 році.

В акції взяли участь 30 загальноосвітніх шкіл міста. Вони проводили краєзнавчу, пошукову, науково-дослідницьку роботу, збирали фактичний матеріал, статистичну інформацію, працювали у музеях, бібліотеках. Акція проводилась за такими тематичними напрямками: «Українська революція – доба національного державотворення». «Боротьба українців проти більшовицької диктатури та військової агресії Росії»; «Український національний визвольний рух 1930-х років, періоду Другої світової війни та у повоєнні роки», «Дисидентський рух опору комуністичному тоталітарному режимові», «Українська державність: від Революції на граніті до Революції Гідності». За  результатами розгляду краєзнавчо-дослідницьких робіт членами журі визначились переможці конкурсу за кожним тематичним напрямом.

Переможцями міського етапу Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція:100 років надії і боротьби» в тематичному напрямку  в закладах загальної середньої освіти стали:

За напрямком  «Українська революція – доба національного державотворення»:

І – місце : Антіпов Костянтин, учень 11 класу  КНВК №11 (учитель Дудка Л.Г.) , Єрмоленко Катерина , учениця 10 класу ЗОШ  №22 (учитель Безрукова Л.І.)

ІІ місце: Мілащенко Владислав, учень 10 класу  КНВК №30 (учитель Капуста І.О.), Келембет Роман, учень 8 класу СШ №21 (учитель Бабєкіна Н.О.)

ІІІ – місце: Жуков Єгор, учень 10 класу ЗОШ №24 (учитель Зуєва Ю.В.)

За напрямком  «Боротьба українців проти більшовицької диктатури та військової агресії Росії»

І – місце: Соха Артем  — учень 10 класу ЗОШ №12 (учитель  Холодняк А.К.),

За напрямком  «Український національний визвольний рух 1930-х років, періоду Другої світової війни та у повоєнні роки»:

ІІ – місце: Спиць Микита – учень 11 класу КНВК №4 (учитель Кость І.Е.)

За напрямком  «Дисидентський рух опору комуністичному тоталітарному режимові»:

І місце: Прокопчук Антон, Трембач Дарина, учні  11 класу ЗОШ №20 (учитель Зубченко Т. В.);

ІІ місце:  Терела Анна, учениця 11 класу СШ №10 (учитель Петрушенко Л. А.), Говорун Дар’я, учениця 10 класу ЗОШ №16 (Рогозна О.М.), Криворучка Марія , учениця 10 класу ЗОШ №31 ) учитель Поляцкова Н.І.)

ІІІ- місце: Булавіна Світлана, Борисевич Юлія, Васецька Поліна, учениці 11 класу ЗОШ №3 (учитель Ус Л.І.)

За напрямком    «Українська державність: від Революції на граніті до Революції Гідності»:

І- місце : Гаєвський Данило, учень 11 класу КНВК №25 (учитель Магега Н.В.)

ІІ місце: Кущ Анастасія, учениця 10 класу ЗОШ №19 (учитель Звержинська Н.А.), Лемешко Сніжана, Гарець Катерина, учениці 10 класу ЗОШ №17 (учитель Гриценко Ю.В.)

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Оставте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Так же по теме

Кременчук вийшов до фіналу «Молодіжної столиці України»

12 грудня 2018 року відбулось чергове засідання Наглядової