Сорочинський ярмарок: повна програма заходів

6978
нет комментариев
av

Уже незабаром, з 21-го по 26-те серпня, в селі Великі Сорочинці традиційно пройде Національний Сорочинський ярмарок.

ОбластьОнлайн з посиланням на офіційни сайт заходу оприлюднила програму культурно-мистецьких заходів, які готують організатори для українських та іноземних гостей.

21 СЕРПНЯ (ВІВТОРОК)

  • 10.30 – зустріч високоповажних гостей біля головного входу.

ГОЛОВНА СЦЕНА

  • 11.00 – 12.00 – урочисте відкриття Національного Сорочинського ярмарку 2018 року за участю гоголівських героїв та самого Миколи Гоголя, народного ансамблю танцю «Барвінок», українського народного хору «Калина». Святкова хода учасників Фестивалю народної творчості «Ярмаринка».
  • 12.00 – 12.20 – Відкриття Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «Ярмаринка».
  • 12.20 – 15.30 – Конкурсна програма Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «Ярмаринка» на Національному Сорочинському ярмарку.
  • 15.30 – 16.30 – Концертна програма народного ансамблю танцю «Барвінок», м. Вінниця.
  • 20.00 – 21.00 – Гурт «Онейроїд» м. Полтава.
  • 21.00 – 22.30 – Сергій Міхалок і оркестр «ЛЯПІС-98».
  • 22.30 – Ярмаркова дискотека від організаторів Національного Сорочинського ярмарку.

ЯРМАРКОВА ПЛОЩА (10.00 – 17.00)

  • — Майстер-класи;
  • — Ярмаркові воли та гоголівські герої;
  • — Театр на ходулях;
  • — «Караоке у Сорочинцях» — конкурсно-ігрова програма;
  • — Ярмаркові розваги — перетягування канату, біг у мішках;
  • — Ярмарковий стовп «За черевичками»;
  • — Українські народні забави та гуляння;
  • — Дитячі ігрові програми.

ПАНСЬКА САДИБА

  • Фестиваль обрядового дійства «Українське весілля».
  • 12.00 – 12.40 – Фольклорний колектив «Павліївчанка», Сумська обл.

СЦЕНІЧНИЙ МАЙДАНЧИК «МЛИН»

  • 10.00 – 11.00 – Концертна програма колективів Михайлівської ОТГ Машівського району Полтавської області.
  • 11.00 – 11.15 – Концертна програма колективу Решетилівської ОТГ «Добродій».
  • 11.15 – 12.00 – Концертна програма народного аматорського вокального ансамблю «Джерело» Пирятинського районного будинку культури.
  • 12.00 – 12.20 – Вокальний ансамбль «Мальви», Харківська обл.
  • 12.20 – 12.40 – Фольклорний колектив «Берегиня», Чернігівська обл.
  • 12.40 – 13.00 – Фольклорний колектив «Нова пісня», Київська обл.
  • 13.00 – 14.30 – Відкриття Фестивалю гумору «Сміємося разом з Гоголем» за участю гумористів України та всіх бажаючих. Фестиваль відкриває сам Микола Гоголь та герої його літературних творів. Народні аматорські театральні колективи «Дивограй» та «Маска» Омельницької ОТГ Кременчуцького району Полтавської обл.
  • 14.30 – 15.00 – Концертна програма колективів Карлівського районного будинку культури.
  • 15.00 – 15.30 – «Смачне пиво робить диво» — розваги від пивного партнера ярмарку.
  • 15.30 – 15.50 – Жіночий квартет «Дивоцвіт», Львівська обл.
  • 15.50 – 18.30 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю «Ярмаринка».
  • 18.30 – 19.00 – «День народження у Сорочинцях» — розважальна програма для всіх гостей ярмарку, у кого день народження 21-го серпня. Подарунки, призи від ТОВ «Сорочинський ярмарок» та спонсорів.
  • 19.00 – 19.20 – Вокальне тріо «Глорія», Львівська обл.
  • 19.20 – 20.00 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю «Ярмаринка».

САДИБА ХІВРІ

  • 10.00 – 11.00 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю «Ярмаринка».
  • 12.00 – 12.15 – Відкриття Всеукраїнського Фестивалю дитячої творчості «Ярмариночка».
  • 12.15 – 14.30 – Конкурсна програма Фестивалю дитячої творчості «Ярмариночка». Продюсерський центр «СОНЯШНИК — SUNFLOWER» Благодійного фонду «Фенікс», Харківська область.
  • 14.30 – 15.00 – «Ярмарок розваг» — українські народні ігри та забави за участю гоголівських героїв. Призи від ТОВ «Сорочинський ярмарок» та спонсорів.
  • 15.00 – 15.20 – Богуславський народний хор імені С. Кулика, Дніпропетровська обл.
  • 15.20 – 16.30 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю «Ярмаринка».
  • 16.30 – 17.00 – Підведення підсумків першого конкурсного дня Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «ЯРМАРИНКА» та Фестивалю дитячої творчості «ЯРМАРИНОЧКА», нагородження.
  • 17.00 – 18.00 – «Свято сала». Конкурсно-ігрова програма. Призи від ТОВ «Сорочинський ярмарок» та спонсорів.
  • 18.00 – 18.20 – Дитячий хор «Поема», Львівська обл.
  • 18.20 – 19.00 – Вокально-інструментальний ансамбль «Зореквіт», Львівська обл.
  • 19.00 – 19.20 – Народний аматорський колектив «Полісяночка», Чернігівська обл.
  • 19.20 – 19.40 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю «ЯРМАРИНКА».
  • 19.40 – 20.00 – Циганський народний фольклорний аматорський колектив «Хітана», Запорізька обл.

22 СЕРПНЯ (СЕРЕДА)

ГОЛОВНА СЦЕНА

  • 10.00 – 12.30 – Конкурсна програма Фестивалю дитячої творчості «Ярмариночка».
  • 12.30 – 12.45 – Привітання учасників Всеукраїнського Фестивалю народної творчості від Миколи Гоголя та його літературних героїв.
  • 12.45 – 15.30 – Конкурсна програма Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «Ярмаринка» на Національному Сорочинському ярмарку.
  • 15.30 – 16.00 – Народний ансамбль української народної пісні «Берегиня», Миколаївська обл.
  • 16.00 – 16.30 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю «Ярмаринка» з Полтавської області.
  • 16.30 – 17.00 – Підведення підсумків другого конкурсного дня Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «Ярмаринка» та Фестивалю дитячої творчості «Ярмариночка», нагородження.
  • 21.00 – 22.00 – Гурт «КЛЕЙ УГРЮМОГО».

ЯРМАРКОВА ПЛОЩА (10.00 – 17.00)

  • — Майстер-класи;
  • — Ярмаркові воли та гоголівські герої;
  • — «Караоке у Сорочинцях» — конкурсно-ігрова програма;
  • — Ярмаркові розваги — перетягування канату, біг у мішках;
  • — Ярмарковий стовп «За черевичками»;
  • — Українські народні забави та гуляння;
  • — Дитячі ігрові програми.

ПАНСЬКА САДИБА

  • Фестиваль обрядового дійства «Українське весілля».
  • 12.00 – 12.40 – Фольклорний колектив «Калина», Сумська обл.
  • 13.00 – 13.30 – Народний аматорський фольклорний колектив «Самбірянка», дитячий фольклорний колектив «Писанка», Сумська обл.

САДИБА БІДНЯКА (12.00 – 14.00)

  • Фестиваль української кухні «Сорочинський казан».

ПРЕС-ЦЕНТР (12.00 – 14.00)

  • Міжнародна науково-практична конференція «Сорочинський ярмарок – історична пам`ятка ярмаркування в Україні».

СЦЕНІЧНИЙ МАЙДАНЧИК «МЛИН»

  • 09.00 – 09.30 – Концертна програма колективів Оржицького району Полтавської області – «Червона калина», народна самодіяльна хор-ланка імені Ади Юрченко.
  • 09.30 – 10.30 – Концертна програма колективів Полтавського району – народний аматорський хоровий колектив «Горяночка».
  • 10.30 – 11.30 – Концертна програма колективів Зіньківського районного будинку культури.
  • 11.30 – 12.00 – Концертна програма колективів Великокринківського сільського будинку культури Глобинського району Полтавської області.
  • 12.00 – 12.45 – Вокальний ансамбль народної пісні «Пісенне джерело», Аматорський гурт «Бабоньки», Сумська обл.
  • 12.45 – 13.00 – Дует «Мальви», Київська обл.
  • 13.00 – 14.30 – Фестиваль гумору «Сміємося разом з Гоголем» за участю гумористів України та всіх бажаючих.
  • 14.30 – 15.00 – Фольклорний колектив «Горлиця», народний аматорський колектив української пісні «Криниченька», танцювальний колектив «Червона калина», Харківська обл.
  • 15.00 – 15.30 – «Смачне пиво робить диво» — розваги від пивного партнера ярмарку.
  • 15.30 – 16.30 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю «Ярмаринка» з Полтавської області.
  • 18.00 – 18.30 – Хор ветеранів праці, м. Бахмут, Донецька обл.
  • 18.30 – 19.00 – «День народження у Сорочинцях» — розважальна програма для всіх гостей ярмарку, у кого день народження 22-го серпня. Подарунки, призи від ТОВ «Сорочинський ярмарок» та спонсорів.
  • 19.00 – 19.20 – Ансамбль народної пісні «Хуторянка», Донецька обл.
  • 19.20 – 19.40 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю «Ярмаринка».
  • 19.40 – 20.00 – Циганський народний фольклорний аматорський колектив «Хітана», Запорізька обл.

САДИБА ХІВРІ

  • 90.00 – 10.00 – Концертна програма колективів Кобеляцького району Полтавської області.
  • 10.00 – 12.30 – «Чиста криниця» — обласний огляд-конкурс фольклорних колективів, народних музик, гармоністів та бандуристів.
  • 12.30 – 13.00 – Концертна програма колективів Скороходівського селищного будинку культури Чутівського району Полтавської області.
  • 13.00 – 13.30 – Концертна програма колективів Михайлівської ОТГ Машівського району Полтавської області.
  • 13.30 – 14.00 – Концертна програма колективів Великобагачанської ОТГ Полтавської області.
  • 14.00 – 15.00 – «Ярмарок розваг» — українські народні ігри та забави за участю гоголівських героїв. Призи від ТОВ «Сорочинський ярмарок» та спонсорів. Творчі колективи Великобагачанського району.
  • 15.00 – 15.20 – Фольклорний аматорський ансамбль «Чисті роси», Полтавська обл.
  • 15.20 – 15.30 – Фольклорний колектив «Осіннє золото», Київська обл.
  • 15.30 – 16.00 – Народний фольклорний аматорський колектив «Строківчанка», Київська обл.
  • 16.00 – 16.40 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю «Ярмаринка».
  • 16.40 – 17.00 – Циганський народний фольклорний аматорський колектив «Хітана», Запорізька обл.
  • 17.00 – 18.00 – «Дам лиха закаблукам, закаблукам – лиха дам» — конкурсно-ігрова програма. Призи від ТОВ «Сорочинський ярмарок» та спонсорів.
  • 18.00 – 19.30 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю «Ярмаринка».
  • 19.30 – 20.00 – Заслужений артист України Володимир Ладивір.

23 СЕРПНЯ (ЧЕТВЕР)

ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

СЦЕНІЧНИЙ МАЙДАНЧИК «МЛИН»

  • 10.00 – Урочисте підняття державного прапора України.

ГОЛОВНА СЦЕНА

  • 10.00 – 12.30 – Конкурсна програма Фестивалю дитячої творчості «Ярмариночка».
  • 12.30 – 12.45 – Привітання учасників Всеукраїнського Фестивалю народної творчості від Миколи Гоголя та його літературних героїв.
  • 12.45 – 15.30 – Конкурсна програма Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «Ярмаринка» на Національному Сорочинському ярмарку.
  • 15.30 – 16.30 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю «Ярмаринка».
  • 16.30 – 17.00 – Підведення підсумків третього конкурсного дня Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «Ярмаринка», та Фестивалю дитячої творчості «Ярмариночка», нагородження.
  • 21.00 – 22.30 – Гості Сорочинського ярмарку – рок-гурт «BARAHTA».

ЯРМАРКОВА ПЛОЩА (10.00 – 17.00)

  • — Майстер-класи;
  • — Ярмаркові воли та гоголівські герої;
  • — «Караоке у Сорочинцях» — конкурсно-ігрова програма;
  • — Ярмаркові розваги — перетягування канату, біг у мішках;
  • — Ярмарковий стовп «За черевичками»;
  • — Українські народні забави та гуляння;
  • — Дитячі ігрові програми.

ПАНСЬКА САДИБА (12.00 – 13.00)

  • Фестиваль обрядового дійства «Українське весілля».

САДИБА БІДНЯКА (12.00 – 14.00)

  • Фестиваль української кухні «Сорочинський казан».

СЦЕНІЧНИЙ МАЙДАНЧИК «МЛИН»

  • 09.00 – 09.30 – Концертна програма колективів Деревківського сільського будинку культури Котелевського району Полтавської області.
  • 09.30 – 10.00 – Концертна програма ансамблю народної пісні «Два кольори» територіального центру соціального обслуговування Автозаводського району м. Кременчук.
  • 10.00 – 10.30 – Концертна програма колективу «Істок і плюс» територіального центру соціального обслуговування Автозаводського району м. Кременчук.
  • 10.30 – 11.00 – Концертна програма колективів Піщанської ОТГ Кременчуцького району Полтавської області.
  • 11.00 – 11.30 – Концертна програма колективів Пирятинської ОТГ Пирятинського району Полтавської області.
  • 11.30 – 12.00 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю «Ярмаринка» з Полтавської області.
  • 12.00 – 12.20 – Самодіяльний ансамбль народної пісні «Мелодія», Сумська обл.
  • 12.20 – 13.00 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю «Ярмаринка».
  • 13.00 – 14.30 – Фестиваль гумору «Сміємося разом з Гоголем» за участю гумористів України та всіх бажаючих.
  • 14.30 – 15.00 – Вокальний аматорський ансамбль «Горлиця»,
  • Київська обл.
  • 15.00 – 15.30 – «Смачне пиво робить диво» — розваги від пивного партнера ярмарку.
  • 15.30 – 16.00 – Народний аматорський фольклорний колектив «Мальви», Чернігівська обл.
  • 16.00 – 18.00 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю «Ярмаринка».
  • 18.00 – 18.30 – Народний вокальний ансамбль «Рідня», Київська обл.
  • 18.30 – 19.00 – «День народження у Сорочинцях» — розважальна програма для всіх гостей ярмарку, у кого день народження 23-го серпня. Подарунки, призи від ТОВ «Сорочинський ярмарок» та спонсорів.
  • 19.00 – 20.00 – Концертна програма «Пісні Сорочинського ярмарку».

САДИБА ХІВРІ

  • 09.00 – 10.00 – Концертна програма колективів Машівського району Полтавської області.
  • 10.00 – 12.30 – «Чиста криниця» — обласний огляд-конкурс фольклорних колективів, народних музик, гармоністів та бандуристів.
  • 12.30 – 13.30 – Концертна програма колективів Хорольського районного будинку культури.
  • 13.30 – 14.00 – Концертна програма колективів Глобинської ОТГ Глобинського району Полтавської області.
  • 14.00 – 15.00 – «Ярмарок розваг» — українські народні ігри та забави за участю гоголівських героїв. Призи від ТОВ «Сорочинський ярмарок» та спонсорів. Творчі колективи Великобагачанського району Полтавської області.
  • 15.00 – 15.30 – Народний аматорський хоровий колектив Миколаївського сільського будинку культури, Вокальний ансамбль «Постоляночка», Сумська обл.
  • 15.30 – 17.00 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю «Ярмаринка».
  • 17.00 – 18.00 – «Свято галушки». Конкурсно-ігрова програма. Призи від ТОВ «Сорочинський ярмарок» та спонсорів.
  • 18.00 – 20.00 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю «Ярмаринка».

24 СЕРПНЯ (П´ЯТНИЦЯ) — ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

ГОЛОВНА СЦЕНА

  • 10.00 – 11.00 – 27-ій річниці Незалежності України присвячується. Урочисте привітання від організаторів та гостей ярмарку. Концертна програма за участю мистецьких колективів та окремих виконавців.
  • 11.00 – 12.30 – Конкурсна програма Фестивалю дитячої творчості «Ярмариночка».
  • 12.30 – 12.45 – Привітання учасників Всеукраїнського Фестивалю народної творчості від Миколи Гоголя та його літературних героїв.
  • 12.45 – 15.30 – Конкурсна програма Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «Ярмаринка» на Національному Сорочинському ярмарку.
  • 15.30 – 16.30 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю «Ярмаринка».
  • 16.30 – 17.00 – Підведення підсумків четвертого конкурсного дня Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «Ярмаринка», та Фестивалю дитячої творчості «Ярмариночка», нагородження.
  • 21.00 – 22.30 – Гурт «КАЗКА».
  • 22.30 – Ярмаркова дискотека від організаторів Національного Сорочинського ярмарку.

ЯРМАРКОВА ПЛОЩА (10.00 – 17.00)

  • 11.00 – 15.00 – Обласний турнір з вільної боротьби.
  • — Майстер-класи;
  • — Ярмаркові воли та гоголівські герої;
  • — «Караоке у Сорочинцях» — конкурсно-ігрова програма;
  • — Театр на ходулях;
  • — Ярмаркові розваги — перетягування канату, біг у мішках;
  • — Ярмарковий стовп «За черевичками»;
  • — Українські народні забави та гуляння;
  • — Дитячі ігрові програми.

ПАНСЬКА САДИБА (12.00 – 13.00)

  • Фестиваль обрядового дійства «УКРАЇНСЬКЕ ВЕСІЛЛЯ».

САДИБА БІДНЯКА (12.00 – 14.00)

Фестиваль української кухні «Сорочинський казан».

СЦЕНІЧНИЙ МАЙДАНЧИК «МЛИН»

  • 09.00 – 12.00 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю «ЯРМАРИНКА» з Полтавської області.
  • 12.00 – 12.30 – Народний вокальний ансамбль «Народні музики», солістка Юлія Курило, Сумська обл.
  • 12.30 – 13.00 – Народне творче об`єднання «Ветеран», фольклорний ансамбль «Цілюще джерело» Більмацького районного будинку культури, Запорізька обл.
  • 13.00 – 14.30 – Фестиваль гумору «Сміємося разом з Гоголем» за участю гумористів України та всіх бажаючих.
  • 14.30 – 15.00 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю «Ярмаринка».
  • 15.00 – 15.30 – «Смачне пиво робить диво» — розваги від пивного партнера ярмарку.
  • 15.30 – 15.50 – Солістка Аліна Шпілька, Чернігівська обл.
  • 15.50 – 18.30 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю «Ярмаринка».
  • 18.30 – 19.00 – «День народження у Сорочинцях» — розважальна програма для всіх гостей ярмарку, у кого день народження 24-го серпня. Подарунки, призи від ТОВ «Сорочинський ярмарок» та спонсорів.
  • 19.00 – 20.00 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю «Ярмаринка».

САДИБА ХІВРІ

  • 09.00 – 10.00 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю «Ярмаринка».
  • 10.00 – 10.30 – Народний вокальний ансамбль «Рідня», Київська обл.
  • 10.30 – 12.00 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю «Ярмаринка».
  • 12.00 – 12.30 – Концертна програма колективів Кобеляцького районного центру культури і дозвілля.
  • 12.30 – 13.30 – Концертна програма народного аматорського хорового колективу «Калина» Зінцівського сільського будинку культури Полтавського району.
  • 13.30 – 14.00 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю «Ярмаринка» з Полтавської області.
  • 14.00 – 15.00 – «Ярмарок розваг» — українські народні ігри та забави за участю гоголівських героїв. Призи від ТОВ «Сорочинський ярмарок» та спонсорів.
  • 15.00 – 15.30 – Народний аматорський хоровий колектив Косівщинського сільського будинку культури, Сумська обл.
  • 15.30 – 16.00 – Народне творче об`єднання «Ветеран», фольклорний ансамбль «Цілюще джерело» Більмацького районного будинку культури, Запорізька обл.
  • 16.00 – 17.00 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю «Ярмаринка».
  • 17.00 – 18.00 – «Дівоча коса — врода і краса» — конкурсно-ігрова програма. Призи від ТОВ «Сорочинський ярмарок» та спонсорів.
  • 18.00 – 18.20 – Жіночий вокальний ансамбль «Калинонька», ансамбль народних інструментів «Веселий водограй», Чернігівська обл.
  • 18.20 – 18.40 – Фольклорний ансамбль «Водограй», Запорізька обл.
  • 18.40 – 19.40 – Вокальний ансамбль «Струни серця», вокальний ансамбль «Зоряни»,
  • Ганна Зарудна, Рената Івашина, Аліна Аніпченко, Донецька обл.
  • 19.40 – 20.00 – Михайло Бурляш, м. Харків.

25 СЕРПНЯ (СУБОТА)

ГОЛОВНА СЦЕНА

  • 10.00 – 12.30 – Конкурсна програма Фестивалю дитячої творчості «Ярмариночка».
  • 12.30 – 12.45 – Привітання учасників Всеукраїнського Фестивалю народної творчості від Миколи Гоголя та його літературних героїв.
  • 12.45 – 15.30 – Конкурсна програма Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «Ярмаринка» на Національному Сорочинському ярмарку.
  • 15.30 – 16.00 – Народний хор української пісні «Таврійські зорі», Запорізька обл.
  • 16.00 – 16.30 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю «Ярмаринка».
  • 16.30 – 17.00 – Підведення підсумків п`ятого конкурсного дня Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «Ярмаринка» та Фестивалю дитячої творчості «Ярмариночка», нагородження.
  • 20.00 – 21.00 – Гості Сорочинського ярмарку – Гурт «MOUNTAIN BREEZE».
  • 21.00 – 22.30 – VERKA SERDUCHKA
  • 22.30 – Ярмаркова дискотека від організаторів Національного Сорочинського ярмарку.

ЯРМАРКОВА ПЛОЩА (10.00 – 17.00)

  • — Майстер-класи;
  • — Ярмаркові воли та гоголівські герої;
  • — «Караоке у Сорочинцях» — конкурсно-ігрова програма;
  • — Театр на ходулях;
  • — Ярмаркові розваги — перетягування канату, біг у мішках;
  • — Ярмарковий стовп «За черевичками»;
  • — Українські народні забави та гуляння;
  • — Дитячі ігрові програми.

ПАНСЬКА САДИБА

  • Фестиваль обрядового дійства «УКРАЇНСЬКЕ ВЕСІЛЛЯ».
  • 12.00 – 13.00 – Народний фольклорний ансамбль «Комишанське надвечір`я», Сумська обл.

САДИБА БІДНЯКА (12.00 – 14.00)

  • Фестиваль української кухні «Сорочинський казан».

СЦЕНІЧНИЙ МАЙДАНЧИК «МЛИН»

  • 09.00 – 09.30 – Концертна програма колективів Ярмаківського сільського будинку культури Миргородського району Полтавської області.
  • 09.30 – 10.00 – Концертна програма колективів Оржицького району Полтавської області.
  • 10.00 – 10.30 – Концертна програма вокального ансамблю «В радість» Піщанської ОТГ Кременчуцького району Полтавської області.
  • 10.30 – 11.00 – Концертна програма хорового колективу «Криниця» Овсюківського сільського будинку культури Гребінківської ОТГ.
  • 11.00 – 11.30 – Концертна програма колективів Салівського сільського будинку культури Кременчуцького району Полтавської області.
  • 11.30 – 12.00 – Концертна програма народного аматорського вокального ансамблю «Світанок» Запсільського сільського клубу Омельницької ОТГ Кременчуцького району Полтавської області.
  • 12.00 – 12.20 – Народний фольклорний автентичний колектив «Злагода», Чернігівська обл.
  • 12.20 – 12.40 – Фольклорний ансамбль «Водограй», Запорізька обл.
  • 12.40 – 13.00 – Вокальний гурт «Душа», Харківська обл.
  • 13.00 – 14.30 – Фестиваль гумору «Сміємося разом з Гоголем» за участю гумористів України та всіх бажаючих.
  • 14.30 – 15.00 – Вокальний гурт «Голосисті», Харківська обл.
  • 15.00 – 15.30 – «Смачне пиво робить диво» — розваги від пивного партнера ярмарку.
  • 15.30 – 15.50 – Народний аматорський вокальний ансамбль «Мар`ївчаночка», Кіровоградська обл.
  • 15.50 – 16.30 – Народний вокальний ансамбль «Горлиця», Дніпропетровська обл.
  • 16.30 – 16.50 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю «Ярмаринка».
  • 16.50 – 17.30 – Ансамбль «Калиновий гай», Ліна Царук, м. Київ.
  • 17.30 – 18.30 – Вокальний ансамбль «Струни серця», вокальний ансамбль «Зоряни», Ганна Зарудна, Рената Івашина, Аліна Аніпченко, Донецька обл.
  • 18.30 – 19.00 – «День народження у Сорочинцях» — розважальна програма для всіх гостей ярмарку, у кого день народження 25-го серпня. Подарунки, призи від ТОВ «Сорочинський ярмарок» та спонсорів.
  • 19.00 – 19.20 – Шумова група «Стук-грюк бенд» Обухівський міський будинок культури, Київська обл.
  • 19.20 – 19.40 – Народний самодіяльний жіночий вокальний ансамбль «Молодушки», Луганська обл.
  • 19.40 – 20.00 – Народний квартет «Україночка», Луганська обл.

САДИБА ХІВРІ

  • 09.00 – 09.30 – Концертна програма колективів Котелевського районного будинку культури.
  • 09.30 – 10.00 – Концертна програма колективів Шишацької ОТГ, Шишацького району Полтавської області.
  • 10.00 – 12.30 – «Чиста криниця» — обласний огляд-конкурс фольклорних колективів, народних музик, гармоністів та бандуристів.
  • 12.30 – 13.00 – Концертна програма колективів Гадяцького району Полтавської області.
  • 13.00 – 14.00 – «Свято морозива» — дитяча ігрова програма від ТМ «Белая Бяроза».
  • 14.00 – 15.00 – «Ярмарок розваг» — українські народні ігри та забави за участю гоголівських героїв. Призи від ТОВ «Сорочинський ярмарок» та спонсорів. Творчі колективи Великобагачанського району Полтавської області.
  • 15.00 – 15.20 – Народний аматорський вокальний ансамбль «Смерека», Дніпропетровська обл.
  • 15.20 – 16.00 – Концертна програма народного ансамблю «Співочі серця» Максимівського сільського будинку культури Карлівського району Полтавської області.
  • 16.00 – 16.30 – Народний аматорський ансамбль української пісні «Криниченька», Київська обл.
  • 16.30 – 17.00 – Аматорський вокальний колектив «Світлиця», Дніпропетровська обл.
  • 17.00 – 18.00 – «Свято сала» – конкурсно-ігрова програма. Призи від ТОВ «Сорочинський ярмарок» та спонсорів.
  • 18.00 – 19.00 – Вокальний ансамбль «Струни серця», Ганна Зарудна, Аліна Аніпченко, Рената Івашина, Аліна Аніпченко, Донецька обл.
  • 19.00 – 20.00 – Концертна програма дитячих колективів та окремих виконавців селища Васильківка Дніпропетровської обл.

26 СЕРПНЯ (НЕДІЛЯ)

ГОЛОВНА СЦЕНА

  • 10.00 – 12.30 – Конкурсна програма Фестивалю дитячої творчості «Ярмариночка».
  • 12.30 – 12.45 – Привітання учасників Всеукраїнського Фестивалю народної творчості від Миколи Гоголя та його літературних героїв.
  • 12.45 – 14.30 – Конкурсна програма Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «Ярмаринка» на Національному Сорочинському ярмарку.
  • 14.30 – 15.30 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю «Ярмаринка».
  • 15.30 – 16.00 – Підведення підсумків шостого конкурсного дня Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «Ярмаринка» та Фестивалю дитячої творчості «Ярмариночка», нагородження.
  • 20.00 – 21.00 – Гості Сорочинського ярмарку – переможець 4-го сезону Х-фактора — Олександр Порядинський.
  • 21.00 – Офіційне закриття Національного Сорочинського ярмарку. Студія «КВАРТАЛ 95» та гурт «ВВ».

ЯРМАРКОВА ПЛОЩА (10.00 – 17.00)

  • 12.00 – 12.15 – Група національних бойових мистецтв Fury Spirits;
  • — Майстер-класи;
  • — Ярмаркові воли та гоголівські герої;
  • — «Караоке у Сорочинцях» — конкурсно-ігрова програма;
  • — Театр на ходулях;
  • — Ярмаркові розваги — перетягування канату, біг у мішках;
  • — Ярмарковий стовп «За черевичками»;
  • — Українські народні забави та гуляння;
  • — Дитячі ігрові програми.

ПАНСЬКА САДИБА (12.00 – 13.00)

  • Фестиваль обрядового дійства «Українське весілля».

СЦЕНІЧНИЙ МАЙДАНЧИК «МЛИН»

  • 09.00 – 10.30 – Концертна програма колективів Лубенського району Полтавської області.
  • 10.30 – 11.30 – Концертна програма колективів Оржицького району Полтавської області.
  • 11.30 – 12.00 – Концертна програма народного аматорського хору «Веснянка» Степненського сільського будинку культури Полтавського району.
  • 12.00 – 12.20 – Народний аматорський вокальний ансамбль «Смерека», Дніпропетровська обл.
  • 12.20 – 13.00 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю «ЯРМАРИНКА».
  • 13.00 – 14.30 – Фестиваль гумору «СМІЄМОСЯ РАЗОМ З ГОГОЛЕМ» за участю гумористів України та всіх бажаючих.
  • 14.30 – 15.00 – Тріо «Мальви», вокальний колектив «Дмитрівчанка», Полтавська обл.
  • 15.00 – 15.30 – «СМАЧНЕ ПИВО РОБИТЬ ДИВО» — розваги від пивного партнера ярмарку.
  • 15.30 – 16.00 – Ансамбль «Мрія», Вікторія Тризна, Тетяна Дем`яненко, Харківська обл.
  • 16.00 – 18.30 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю «ЯРМАРИНКА».
  • 18.30 – 19.00 – «ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У СОРОЧИНЦЯХ» — розважальна програма для всіх гостей ярмарку, у кого день народження 26-го серпня. Подарунки, призи від ТОВ «Сорочинський ярмарок» та спонсорів.

САДИБА ХІВРІ

  • 09.00 – 09.30 – Концертна програма гурту «Надвечір`я» Михайлівської ОТГ Машівського району Полтавської області.
  • 09.30 – 10.00 – Концертна програма вокального ансамблю «Світанок» Новолелівського сільського будинку культури Полтавського району.
  • 10.00 – 12.30 – «Чиста криниця» — обласний огляд-конкурс фольклорних колективів, народних музик, гармоністів та бандуристів.
  • 12.30 – 13.00 – Концертна програма колективів Лохвицького районного будинку культури.
  • 13.00 – 13.30 – Жіночий аматорський вокальний ансамбль «Заводяночка», дівочий аматорський вокальний гурт «Щебетухи», хореографічний колектив, Сумська обл.
  • 13.30 – 14.00 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю «Ярмаринка».
  • 14.00 – 15.00 – «Ярмарок розваг» — українські народні ігри та забави за участю гоголівських героїв. Призи від ТОВ «Сорочинський ярмарок» та спонсорів. Творчі колективи Великобагачанського району Полтавської області.
  • 15.00 – 15.30 – Народний аматорський хоровий колектив «Розкопанчаночка», Київська обл.
  • 15.30 – 15.45 – Народний аматорський вокальний ансамбль «Мар`ївчаночка», Кіровоградська обл.
  • 15.45 – 16.00 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю «Ярмаринка».
  • 16.00 – 17.00 – «Свято гарбуза» — конкурсно-ігрова програма. Призи від ТОВ «Сорочинський ярмарок» та спонсорів.
  • 17.00 – Урочистості з нагоди завершення роботи Національного Сорочинського ярмарку — 2018 та Фестивалю народної творчості «Ярмаринка».

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Оставте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Так же по теме

Безкоштовну стоматологію у Кременчуці зроблять доступнішою

Як раніше повідомляв КременчукТoday, комплексну програму розвитку «Кременчуцький