Today

Кременчуцьких спортсменів привітали з черговими перемогами

Вчора у приміщенні ТРК «Європа» відбулася прес-конференція, присвячена результатам участі спортсменів спортклубу «Легіон-Спорт» у відкритому Кубку України з дзюдо серед чоловіків та жінок та чемпіонату України з боксу серед чоловіків. Участь у заході взяли міський голова Віталій Малецький, його заступник Руслан Проценко, Почесний президент клубу «Легіон-Спорт» Володимир Матицин, особисті тренери спортсменів – Заслужений тренер України з дзюдо Василь Волошин та Заслужений тренер України з боксу Михайло Мельник.

Міський голова Віталій Малецький подякував Почесному президенту клубу «Легіон-Спорт» Володимиру Матицину за вагому підтримку розвитку фізкультури і спорту у місті Кременчуці, популяризацію здорового способу життя. Він підкреслив, що завдяки перемогам у змаганнях як Всеукраїнського, так і міжнародного рівнів, спортсмени клубу «Легіон-Спорт» прославляють Кременчук. Керівник міста підкреслив, що кременчуцька міська влада підтримує і надалі підтримуватиме провідних спортсменів міста.

Віталій Малецький разом із Володимиром Матициним привітали вихованців Клубу спортивних єдиноборств «Легіон-Спорт» Каро Марандяна Андрія Бурдуна, Віталія Покуляка та Артема Усика із черговими перемогами та побажали їм подальших успіхів та чергових звершень.

Для інформації.
14 – 15 листопада 2017 року в м. Суми відбувся відкритий Кубок України з дзюдо серед чоловіків та жінок.
У складі збірної команди Полтавської області у змаганнях брали участь кременчужани, вихованці Клубу спортивних єдиноборств «Легіон-Спорт» Марандян Каро та Бурдун Андрій .
За результатами участі у змаганнях Марандян Каро у ваговій категорії 66 кг посів І місце, а Бурдун Андрій також у категорії 66 кг посів ІІІ місце.
Крім цього, Бурдун Андрій посів ІІІ місце на чемпіонаті України з дзюдо серед чоловіків, який відбувся з 4 по 7 жовтня 2017 у м. Суми.

13 – 19 листопада 2017 року в м. Львів відбувся чемпіонат України з боксу серед чоловіків.
У складі збірної команди Полтавської області у змаганнях брали участь кременчужани, вихованці Клубу спортивних єдиноборств «Легіон-Спорт» Покуляк Віталій та Усик Артем .
За результатами участі у змаганнях Покуляк Віталій у ваговій категорії +91 кг зайняв ІІІ місце та Усик Артем у ваговій категорії 91 кг зайняв ІІІ місце. Крім цього, Покуляк Віталій зайняв І місце на чемпіонаті України з боксу до 22 років, який відбувся 20 жовтня в м. Кропивницький.