Стали відомі імена номінантів на «Спортивний Оскар»

224
нет комментариев
ляхова

Як раніше повідомляв КременчукТoday, у Кременчуці упродовж трьох місяців тривав конкурс «Спортивний Оскар», започаткований виконавчим комітетом та Всеукраїнським благодійним фондом «Джерело Дніпра».

Фінальна частина конкурсу «Спортивний Оскар» відбудеться напередодні відзначення Дня фізичної культури і спорту України 8 вересня в міському Палаці культури.

Наразі стали відомі імена домінантів Першого «Спортивного Оскару»:

«Дебют або відкриття»

  1. Кареліна Дар’я – фіналістка чемпіонату України з тхеквондо (ВТФ) серед молоді та чемпіонка України серед юніорів;
  2. Раковська Ганна – бронзова призерка чемпіонату України з кросу в естафеті та дворазова бронзова призерка чемпіонату України з легкоатлетичного двоборства серед юнаків та дівчат;
  3. Ткач Ярослав – переможець Кубку Європи з скелелазіння серед юніорів, фіналіст чемпіонату України серед дорослих та триразовий чемпіон чемпіонату України серед юніорів до 16 років

«Сильні духом»

  1. Ємельянов Сергій – переможець Кубку України з параканое, переможець Кубку світу, переможець чемпіонату України, переможець чемпіонату Європи та переможець чемпіонату світу;
  2. Білоконь Олег – чемпіон України з штовхання ядра та 4 місце на Дефлімпійських іграх.
  3. Кобзар Наталія – чотириразова чемпіонка України з легкої атлетики, чемпіонка та дворазова срібна призерка чемпіонату світу з легкої атлетики.

«Разом з олімпійцями»

  1. Назаренко Микита – чемпіон України з кікбоксингу WPRA серед юніорів, чемпіон України з кікбоксингу ISKA серед юніорів, срібний та бронзовий призер чемпіонату світу з кікбоксингу у розділі JMTB та К-1;
  2. Коваль Світлана – чемпіонка України з фінських городків, срібна призерка чемпіонату України з єврогородків та чемпіонка світу з городкового спорту;
  3. Скрильник Валерія – чемпіонка України з таеквон-до (ІТФ) серед юніорок та срібна призерка чемпіонату Європи серед юнаків та дівчат.

«Найкраща команда»

  1. Команда з городкового спорту – чемпіон України та чемпіон світу з городкового спорту;
  2. Команда ХК «Кременчук» – срібний призер чемпіонату України з хокею з шайбою;
  3. Команда «КДЮСШ-2» з волейболу – бронзовий призер чемпіонату України з волейболу серед юніорок.

«Найкращий тренер з командних видів спорту»

  1. Гончаренко Вероніка Юріївна – тренер команди «КДЮСШ-2» – бронзового призера чемпіонату України з волейболу серед юніорок;
  2. Савицький Олександр Валерійович – тренер команди ХК «Кременчук» – срібного призера чемпіонату України з хокею з шайбою;
  3. Севрюк Микола Петрович – тренер команди – переможниці чемпіонату України та чемпіонату світу з городкового спорту.

«Найкращий тренер»

  1. Волошин Василь Васильович – особистий тренер Каланіної Єлизавети – бронзової призерки турніру серії Grand Slam в м. Баку (Азербайджан) з дзюдо, срібної призерки турніру серії Grand Prix в м. Хоххот (Китай), IV місце на турнірі серії Grand Slam в м. Париж (Франція) та чемпіонаті Європи в м. Варшаві (Польща), бронзової призерки Кубку Європи в м. Мінську (Білорусь) та бронзової призерки чемпіонату України серед дорослих; особистий тренер Каро Марандяна – бронзового призера чемпіонату України з дзюдо серед дорослих, чемпіона України серед юнаків та бронзового призера Кубку Європи серед юнаків в м. Арад (Румунія); особистий тренер Біляєва Максима – чемпіона України серед молоді;
  2. Ляховий Олександр Миколайович – особистий тренер Вихриста Віктора – переможця Міжнародного турніру з боксу в Угорщині та чемпіона Європи;
  3. Вдовицький Юрій Олександрович – тренер-викладач з таеквон-до ІТФ, вихованці якого вибороли чотири золотих та три бронзових медалі на чемпіонаті України серед дітей, 11 медалей на чемпіонаті України серед юнаків та дорослих, особистий тренер Скрильник Валерії – срібної призерки чемпіонату Європи серед юніорів.

«Найкраща спортсменка»

  1. Голівець Вікторія – бронзова призерка чемпіонату України з важкої атлетики серед молоді;
  2. Каланіна Єлизавета – бронзова призерка турніру серії Grand Slam в м. Баку (Азербайджан) з дзюдо, срібна призерка турніру серії Grand Prix в м. Хоххот (Китай), IV місце на турнірі серії Grand Slam в м. Париж (Франція) та чемпіонаті Європи в м. Варшаві (Польща), бронзова призерка Кубку Європи в м. Мінську (Білорусь) та бронзова призерка чемпіонату України серед дорослих;
  3. Ляхова Ольга – срібна призерка чемпіонату України серед дорослих з легкої атлетики, бронзова призерка чемпіонату Європи в естафеті в м. Белград (Сербія), чемпіонка командного чемпіонату України та чемпіонка командного чемпіонату Європи в бігу на 800 метрів, срібна призерка в естафеті в м. Лілль (Франція).

«Найкращий спортсмен»

  1. Марандян Каро – бронзовий призер чемпіонату України з дзюдо серед чоловіків, чемпіон України серед молоді та бронзовий призер Кубку Європи серед молоді в м. Арад (Румунія);
  2. Вихрист Віктор – переможець Міжнародного турніру з боксу в Угорщині та чемпіон Європи серед чоловіків;
  3. Покуляк Віталій – чемпіон України з боксу серед молоді, V місце на чемпіонаті Європи серед молоді, чемпіон Міжнародного турніру класу «А».

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like