Кременчуцький паралімпієць — призер Кубка України

171
плавець

Юний плавець із Кременчука став срібним призером Кубка України з плавання серед спортсменів-паралімпійців.

15-17 травня в м. Кам`янське Дніпропетровської області відбувся Кубок України з плавання серед спортсменів-паралімпійців. У складі збірної команди Полтавської області на цих змаганнях виступив спортсмен Кременчуцької філії «Інваспорту», учень 10 класу ЗОШ №28 Богдан Третьяков. Його підготовкою вже півроку опікується молодий тренер Кременчуцької філії «Інваспорту», майстер спорту України Олександр Хорольський.

17-річний кременчуцький плавець став одним із кращих на цих змаганнях. Він виборов срібну медаль на дистанції 50 м  на спині у змагальному класі S-7 з результатом І-го дорослого спортивного розряду.