Боксер із Горішніх Плавнів виграв престижний турнір у Литві

107
3-0.17408318_1452081264862194_591869842_o

Боксер із Горішніх Плавнів Євген Павловський цьогоріч вдало розпочав свої міжнародні виступи. Наш земляк став переможцем турніру у Вільнюсі (Литва), який зібрав молодих спортсменів із 18-ти країн світу.

Турнір «Danas Pozniakas» щорічно проходить у столиці Литви та проводиться на честь першого литовського олімпійського чемпіона Дана Позняка, який перемагав на Іграх-1968 року у Мехіко.

У Литві вихованець тренерів Віктора Чирочки та Олександра Середницького здобув дві перемоги — спочатку над господарем змагань, а у фіналі наш земляк здолав боксера з Польщі.

Таким чином, Євген Павловський був кращим у ваговій категорії до 81 кг і став володарем екслюзивного почесного призу —  фірмового годинника, як переможець саме в тій ваговій категорії, в якій виступав уславлений Дан Позняк, пише Полтава365.