БК «Кремінь» сенсаційно програв «Політехніку»

38
krem-polt

Учора в Кременчуці БК «Кремінь» розпочав для себе ігровий 2017-й рік. В гості до Кременчука завітав харківський БК «Політехнік».

Кінець минулого року можна назвати для кременчужан вдалим. Незважаючи на поразку від «Хіміка» в останній зустрічі, перед цим була п’ятиматчева серія перемог, яка вселила впевненість у спортсменів і оптимізм у вболівальників. Втім, харків’яни несподівано показали бойовий характер і перемогли з перевагою в одне очко.

БК «Кремінь» — «Політехнік» 78:79 (31–22, 13-21, 18-18, 16-18)

«Кремінь»: Вудсон, Байда, Скрипець, Хамзаєв, Шостуха — Кожемякін, Ясиненко, Зозуля, Луговцов, Кадигроб, Чигринов.

Головний тренер: Борис Сагай

«Політехнік»: Сайнієв, Арабаджи, Козлов, Рочняк, Столікер — Колотилов, Савченко, Сухар, Кузнєцов, Чугунов, Павленко, Бест.

Головний тренер: Валентин Кулібаба.

Долю матча визначила остання чверть. У «Кременя» нічого не виходило в атаці, більше того, підопічні Бориса Сагая навіть відпустили гостей у відрив. За останню хвилину зустрічі вболівальники встигли пережити цілий калейдоскоп емоцій. Чого варта лише остання секунда. Рахунок 77-79, Аміль Хамзаєв здобуває право на три штрафних кидки. Публіка затамувала подих.

Якщо Аміль реалізує всі три кидки, «Кремінь» переможе, якщо два — гра перейде в овертайм, якщо один або жодного — перемогу святкуватимуть гості. Перший кидок Аміля вийшов невлучним, публіка розчаровано зітхнула, другий кидок потрапив до кільця — зал вибухнув оплесками, третя спроба… Аміль Хамзаєв не влучив у кільце.

Пряма трансляція матчу «Кремінь» — «Говерла»