“Кремінь” та “Будівельник” зіграли в нічию

39
2016-11-03_123614

Другого листопада в ДЮСШ-2 відбувся перший матч кубкового протистояння нашої команди зі столичним “Будівельником”. Незважаючи на те, що наша команда грала вдома, по завершенні матчу на табло висвітилась нічия: 66:66 (21:16, 20:16, 16:16, 9:18).

Найрезультативніші

«Кремінь»
Кожем’якін 11 очок, Вудсон 10 очок 8 підбирань,

«Будівельник»
Дугат 24 очка 5 підбирань, Анісімов 12 очок 5 підбирань.

Хід гри

«Кремінь» зробив висновки після поразки від «Будівельника» у Суперлізі Парі-Матч. 20 жовтня підопічні Бориса Сагая поступилися на рідному паркеті киянам з різницею у 20 очок. Цього разу господарі намагалися не відпускати гладіаторів у відрив, натомість самі здійснили небезуспішну спробу забезпечити перевагу. Після того, як «Будівельник» відкрив рахунок, лідер змінився зовсім скоро. Першу чверть «Кремінь» виграв 21:16, у другій його перевага склала на очко менше +4. Хоча у другій десятихвилинці «Кремінь» вирвався на 14 очок вперед після влучних штрафних Шостухи. А перед самісінькою перервою Кожем’якін реалізував два з фолом, і команди пішли на відпочинок за рахунку 41:32 на користь «Кременя».

У третій чверті атаки киян не принесли бажаного результату. «Кремінь» зберіг би дев’ятиочкову перевагу до кінця третьої чверті, але Дуггат, найнебезпечніший у складі гостей, був влучним зі штрафних.

На екваторі заключної десятихвилинки він ледь не самотужки скоротив відставання до трьох пунктів 59:62. А невдовзі Горбенко вивів підопічних Євгена Мурзіна вперед 63:62. Після цього пішла боротьба нервів. Малиш змінив лідера кидком з середньої відстані, Мурзін взяв тайм-аут. Але після цього Малиш знову проявив влучність під щитом – 66:63 «Кремінь» попереду.

На останній хвилині спрацювала далекобійна рушниця Отверченка – 66:66. Тактика дрібного фолу, що її використав «Будівельник», не дала гостям провести результативну атаку у відповідь. Матч так і закінчився унічию 66:66. А відтак повторну зустріч команди розпочнуть фактично за рахунку 0:0.

Гравець матчу

Генрі Дугат – американський легіонер «Будівельника» у найнапруженіші моменти матчу зберігав холоднокровність і не давав відірватися господарям.

Наступний матч

Матч-відповідь у цій парі Топ-16 FreezeOil Кубка України відбудеться у суботу, 5 листопада, у Києві.

Вудсон: баскетбольною стежкою із Детройта до Кременчука