Кременчужанин виграв срібло чемпіонату України з пауерліфтингу

124
2e-1024x623

18 вересня 2016 року в Полтаві стартував тижневий марафон пауерліфтингу – чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед усіх вікових груп.

Чемпіонат налічував більше, ніж 350 спортсменів з усіх областей України. Головною подією другого дня змагань для Кременчука став виступ спортсмена ск «ТИТАН» кандидата у майстри спорту України Дмитра Бойка, який є представником збірної Полтавської області та тренується під керівництвом тренера Крамаренка Владислава. Виступав Дмитро у ваговій категорії до 66 кг серед юнаків.

Зібравши у важкій боротьбі сумму 472.5 кг (165+110+197,5) у трьох вправах, кременчужанин зайняв почесне друге місце та здобув срібну медаль чемпіонату України для свого міста та команди. До речі, це був для Дмитра перший чемпіонат України.