«Кременчуцький Уімблдон»: визначено переможців турніру з тенісболу

116
3UbMH6G0Kvw

28 серпня, з 15.00, на площі Незалежності почалася запекла боротьба за місце переможця у першому турнірі з тенісболу в Кременчуці.

WRQBsKqLDhE

Близько двохсот кременчужан спостерігали за майстеною грою кременчуцьких спортсменів, а суперники гідно вигравали один у одного.

Так, з 16 команд-учасників переможцем турніру стали “ФК Зозуля” Юрій Павлик та Артем Козлов. Друге місце посіла команда “Піжон” – Дмитро Волошин та Дмитро Харчинський, третє місце отримала команда “Ліцей” – Ботвінко Ярослав, Шевченко Євген, а четверте місце зайняла команда “Барселона” – Кунєв Роман, Ченбай Сергій.

За підсумками гри звання “Кращий гравець” отримав представник команди “Зозуля” Артем Козлов.

Змагання відбулися за олімпійською системою, а головним суддею виступив Олексій Cпорчинський.

Команди-переможці отримали грамоти, медалі, кубки та цінні призи від спонсорів.