Олімпіада в Ріо: коли змагатимуться наші земляки

320
нет комментариев
160805085725_rio_olympic_sign_640x360_getty_nocredit

У Ріо-де-Жанейро відкрилися ХХХІ літні Олімпійські ігри, в яких у складах збірних різних країн виступатимуть 8 наших земляків — вихідців з Полтавської області. Першою почне змагання туркиня полтавського походження Вікторія Солнцева.

6 серпня

Вікторія Зейнеп Гюнеш (Солнцева) — комплексне плавання 400 метрів (початок запливів – о 15:40 за київським часом, фінал, якщо увійде, – 04:15 за київським часом).

Примітка: початок запливів у Ріо-де-Жанейро – у ранішній програмі (початок – о 15:00 за київським часом), півфіналів та фіналів – у вечірній програмі (початок – о 01:00 уже наступної доби за київським часом).

7 серпня

Вікторія Зейнеп Гюнеш (Солнцева) — плавання 100 метрів брасом (заплив – 16:00, півфінал – 03:45 за київським часом уже 8 серпня).

8 серпня

Вікторія Зейнеп Гюнеш (Солнцева) — комплексне плавання 200 метрів (заплив, півфінал), 100 метрів брасом (фінал)

9 серпня

Вікторія Зейнеп Гюнеш (Солнцева) — комплексне плавання 200 метрів (фінал, якщо увійде).

10 серпня

Вікторія Зейнеп Гюнеш (Солнцева) — плавання 200 метрів брасом (заплив, півфінал).

11 серпня

Вікторія Зейнеп Гюнеш (Солнцева) — плавання 200 метрів брасом (фінал, якщо увійде).

Любомир Лемешко — плавання 100 метрів батерфляй (за київським часом — заплив о 21:00, півфінал, якщо увійде, — 05:00, уже 12 серпня)

12 серпня

Ганна Касьянова (Мельниченко) — легкоатлетичне семиборство (чотири види).

Любомир Лемешко — плавання 100 метрів батерфляй, якщо увійде у фінал (за київським часом — 04:15 уже 13 серпня)

13 серпня

Ганна Касьянова (Мельниченко) — легкоатлетичне семиборство (три останні види) — фініш турніру — біг на 800 метрів (за київським часом — 04:55 уже 14 серпня).

15 серпня

Павло Алтухов — веслування, каное-одиночка, 1000 метрів (кваліфікація і півфінал, якщо не вийде напряму до фіналу) — 15:00-17:30 (за київським часом).

16 серпня

Павло Алтухов — веслування, каное-одиночка, 1000 метрів, фінал, якщо увійде, — 16:40 за київським часом.

Ганна Плотіцина — легка атлетика, біг на 100 метрів з бар’єрами, забіги (17:05 за київським часом).

17 серпня

Ольга Ляхова — легка атлетика, біг на 800 метрів, забіги (17:05 за київським часом).

Ганна Плотіцина, легка атлетика, біг на 100 метрів з бар’єрами, півфінал, якщо увійде (за київським часом уже 18 серпня — 02:45); фінал, якщо увійде, — за київським часом уже 18 серпня — 04:55).

18 серпня

Іван Іванов – триатлон, 56 учасників (17:00-19:15 — за київським часом).

Ольга Ляхова — легка атлетика, біг 800 метрів, півфінал, якщо увійде, — за київським часом 03:15 уже 19 серпня.

19 серпня

Дмитро Янчук — веслування, каное-двійка, 1000 метрів, кваліфікація і півфінал, якщо не вийде напряму до фіналу, 15:00-17:30 (за київським часом).

Ольга Ляхова — легка атлетика, естафета 4х400 метрів, кваліфікація — за київським часом — 03:15 уже 20 серпня.

20 серпня

Дмитро Янчук — веслування, каное-двійка, 1000 метрів, фінал, якщо увійде, 15:00 — за київським часом.

Ольга Ляхова — легка атлетика, біг 800 метрів, фінал, якщо увійде, — за київським часом — 03:15 уже 21 серпня.

Ольга Ляхова — легка атлетика, естафета 4х400 метрів, фінал, якщо увійде жіноча збірна України, — за київським часом — 04:00 уже 21 серпня.

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Оставте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Так же по теме

Ліцей №4 відзначився ще одним переможцем

У Кременчуцькому ліцеї №4 ще один переможець Всеукраїнської