Названі всі переможці фестивалю Extreme-zone

185
нет комментариев

28 травня в Кременчуці пройшов Х ювілейний молодіжний фестиваль Extreme-zone, в якому взяли участь сотні юнаків і дівчат з багатьох міст України.

Фестиваль проходив за підтримки міського голови Кременчука Віталія Малецького та народного депутата Юрія Шаповалова.

Протягом дня спортсмени і музиканти та інша талановита молодь демонстрували свою майстерність в різних видах спорту (пляжний волейбол, вуличний футбол і баскетбол, бокс, боротьба, велоспорт, армрестлінг та ін) і напрямах молодіжної культури (реп, рок, танці, графіті).

Учасники фестивалю відзначили, що він пройшов на найвищому рівні, продемонстрував усім, що молодь України — це талановиті люди з великим європейським майбутнім.

Тим часом організатори Extreme-zone назвали переможців фестивалю:

 
Назва гурту/Прізвище та ім`я
Місто
Напрямок «РОК»
1 місце
«White Band»
Кременчук
2 місце
«Синдром Котара»
Кременчук
3 місце
«The Sky Signs»
Кременчук
Напрямок «РЕП»
1 місце
«Смешной»
Полтава
2 місце
«Olimp»
Горішні Плавні
3 місце
«Комар»
Кременчук
«Dance»
Хіп-хоп
1 місце
Супряга Даніїл
Кременчук
2 місце
Кляцко Даніїл
Кременчук
Денсхол
1 місце
Кириченко Анна
Кременчук
2 місце
Криловецька Анастасія
Кременчук
Вог (діти)
1 місце
Колеснікова Владислава
Кременчук
2 місце
Цехоцька Дар’я
Кременчук
Вог (дорослі)
1 місце
Супряга Даніїл
Кременчук
2 місце
Жукова Єлизавета
Кременчук
Break dance (KIDS)
1 місце
Остапенко Валерій
Кременчук
2 місце
Семененко Роман
Кременчук
3 місце
Ревенко Марк
Кременчук
Напрямок «BMX»
1 місце
Ситник Максим
Кременчук
2 місце
Вусик Сергій
Горішні Плавні
3 місце
Трохін Ілля
Горішні Плавні
Напрямок «Roller skating»
1 місце
Єршов Богдан
Кременчук
2 місце
Первомайський Ігор
Дніпропетровськ
Напрямок «X Games»
1 місце
Литвиненко Владислав
Кременчук
2 місце
Бєлов Дмитро
Горішні Плавні
Напрямок «Games of skate»
1 місце
Бєлов Дмитро
Горішні Плавні
2 місце
Литвиненко Владислав
Кременчук
Напрямок «BEATBOX»
1 місце
Приходченко Андрій
Кременчук
2 місце
Челембієнко Євген
Кременчук
Напрямок «Freestyle»
1 місце
Семененко Артем
Кременчук
2 місце
Полуденок Владислав
Кременчук
Напрямок «Slackline»
1 місце
Домашов Данило
Кременчук
Напрямок «Армреслінг»
1 місце
Калішенко Максим
Кременчук
2 місце
Резник Владислав
Кременчук
3 місце
Печенежний Роман
Кременчук
Напрямок «Жим лежачи»
1 категорія (до 70 кг)
1 місце
Ткаченко Владислав
Кременчук
2 місце
Бойко Дмитро
Кременчук
3 місце
Ткаченко Ярослав
Кременчук
2 категорія (70-90 кг)
1 місце
Самарцев Володимир
Кременчук
2 місце
Харченко Єгор
Кременчук
3 місце
Шпак Олександр
Кременчук
3 категорія (90+ кг)
1 місце
Василенко Олександр
Кременчук
2 місце
Бойченко Віктор
Кременчук
3 місце
Шаляпін Євгеній
Кременчук
Напрямок «Вуличний баскетбол»
1 група (до 15 років)
1 місце
«Шик»
Миргород
2 місце
«RRY»
Кременчук
3 місце
«Кливлет»
Кременчук
2 група (від 15 до 17 років)
1 місце
«Шик»
Миргород
2 місце
«Пацаніта»
Полтава
3 місце
«Гарант»
Кременчук
3 група (від 18 років)
1 місце
«По пивку»
Кременчук
2 місце
«Cripple»
Кременчук
3 місце
«EZ»
Кременчук
Напрямок «Вуличний футбол»
1 місце
«Snow kids»
Кременчук
2 місце
«Фортуна»
Горішні Плавні
3 місце
«Осада замка на 11»
Кременчук
Кращий гравець
Смирнов Єгор
Кременчук
Кращий бомбардир
Хаданович Віталій
Горішні Плавні
Кращий захисник
Волошин Віктор
Кременчук
Кращий нападаючий
Бука Євген
Кременчук
Кращий воротар
Воронько Максим
Кременчук
Чарівник м’яча
Проценко Олександр
Кременчук
Площадка «Воркаут»
«Прапорець»
1 місце
Смаль Євгеній
Полтава
«Виходи силою»
1 місце
Думенко Богдан
Карлівка
«Підтягування на 1 руці»
1 місце
Малахов Дмитро
Кременчук
«ПІДТЯГУВАННЯ +32»
1 місце
Радченко Олексій
Полтава
«ВІДЖИМАННЯ НА БРУСАХ +48»
1 місце
Гавриков Денис
Кременчук
«ПЕРЕДНІЙ ВИС»
1 місце
Малахов Дмитро
Кременчук
LIFTING ДО 65 КГ
1 місце
Малахов Дмитро
Кременчук
2 місце
Думенко Богдан
Карлівка
3 місце
Максютенко Ярослав
Кременчук
LIFTING 65 -80 КГ
1 місце
Нікітін Артур
Полтава
2 місце
Лапушенко Дмитро
Кременчук
3 місце
Харченко Єгор
Кременчук
LIFTING 80+ КГ
1 місце
Костенко Владислав
Кременчук
2 місце
Василенко Олександр
Кременчук
3 місце
Зарецький Дмитро
Кременчук
Напрямок «Пляжний волейбол»
1 місце
«БТІ»
Кременчук
2 місце
«Легіон»
Кременчук
3 місце
«1+1»
Кременчук

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Оставте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Так же по теме

29 липня відбудеться фестиваль «Кременчук HoliDay Fest»

29 липня громадська організація «На крилах надії України»