«Ворскла» вибула з боротьби за Кубок України

61
e280cc19063228c86bc4a192af0332-bigimg

Учора відбувся повторний матч чвертьфіналу Кубка Україні між «Шахтарем» та «Ворсклою». Підопічні Василя Сачка у Києві на «Оболонь Арені» зуміли мінімально перемогти «гірників», але до півфіналу йдуть донеччани.

Головним героєм зустрічі став орендований «Ворсклою» у київського «Динамо» молодий нападник Дмитро Хльобас, який оформив дубль. У першому таймі футболісту з Полтавщини вдався невідпорний удар метрів з 25-и, а після перерви гравець успішно реалізував свій вихід віч-на-віч з кіпером «Шахтаря» Сарнавським. «Шахтар» відповів єдиним влучним ударом Бернарда з 11-метрової позначки — 2:1.

Нагадаємо, перший матч завершився впевненою перемогою команди Мірчи Луческу (4:0), які крокують до півфіналу змагань.