Податковий компроміс: результати уточнюючих розрахунків не впливатимуть на контрагентів

158
нет комментариев

Чи будуть впливати на контрагентів результати подання уточнюючих розрахунків у разі застосування податкового компромісу?

Уточнення платником податків податкових зобов’язань шляхом подання уточнюючого розрахунку у разі застосування податкового компромісу не впливає на розмір податкових зобов’язань його контрагентів.

Зазначена норма передбачена пунктом 4 підрозділу 9 прим.2 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України відповідно до змін, внесених Законом України від 25 грудня 2014 року № 63-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей уточнення податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість у разі застосування податкового компромісу», який набув чинності 17 січня 2015 року.
«Дебет-Кредит»

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like

Власник арсеналу зброї запевняє, що знайшов його

Мешканець Світловодська зберігав у підвалі 4 гранати та запали