Новий звітний додаток може бути поданий виключно до нової декларації з ПДВ

1490
нет комментариев

Чи може платник податку до закінчення граничного терміну подання податкової звітності з ПДВ подати новий звітний додаток до податкової декларації з ПДВ без подання нової звітної декларації, якщо помилка виявлена у додатку?

Пунктом 50.1 ст.50 Податкового кодексу України передбачено, що якщо після подачі декларації за звітний період платник податків подає нову декларацію з виправленими показниками до закінчення граничного строку подання декларації за такий самий звітний період, то штрафи, визначені у цьому пункті, не застосовуються.

Згідно із п. 22 р. ІІІ Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 23.09.2014 № 966, після подання податкової декларації з ПДВ за звітний (податковий) період платник податку має право до закінчення граничного терміну подання податкової декларації за такий самий період подати нову податкову декларацію з ПДВ з виправленими показниками.

У складі податкової декларації подаються передбачені Порядком № 966 додатки (у разі заповнення даних у відповідних рядках декларації) (п.9 р. ІІІ Порядку).

Враховуючи зазначене, новий звітний додаток до податкової декларації з ПДВ може бути поданий виключно до нової звітної податкової декларації з ПДВ.
«Дебет-Кредит»

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like

Зеленський відзначив кременчуцького лісничого

Володимир Зеленський з нагоди Дня працівників сільського господарства