Подання розрахунку за період, який перевірявся, може стати причиною позапланової перевірки

412
нет комментариев

Якщо був перевірений період по ПДВ, наприклад, жовтень 2014 р. у зв`язку з від’ємним значенням ПДВ 300000 грн., а після перевірки і підтвердження права на бюджетне відшкодування бухгалтер знайшов помилку. Як здати уточнюючий розрахунок щоб не прийшла знов перевірка?

Нажаль, такої можливості норми ПКУ не передбачають. Згідно п. 78.1 ПКУ документальна позапланова перевірка здійснюється за наявності хоча б однієї з обставин, що перелічені в цьому ж пункті.

Зокрема, такою підставою є той факт, що платником податків подано контролюючому органу уточнюючий розрахунок з відповідного податку за період, який перевірявся контролюючим органом (пп. 78.1.3 ПКУ). Отже, якщо бухгалтер подасть уточнююючий розрахунок за жовтень 2014 р., який вже перевірявся, це може стати причиною позапланової перевірки.

Позитивним моментом є лише те, що норми ПКУ не передбачають безумовного проведення позапланової перевірки лише на підставі факту подання уточнюючого розрахунку за перевірений період. Це є тільки можливою підставою для проведення перевірки.
«Дебет-Кредит»

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like

У палаючому будинку загинув чоловік

В с. Пустовіти Кременчуцького району в житловому будинку