Виписування розрахунку коригування до податкової накладної передбачено лише з 01.01.2015 р.

589
нет комментариев

Підприємство у грудні 2013 року закрило помилково акт на роботи, виписали податкову накладну і відобразили у декларації з ПДВ та податку на прибуток. Помилка з`ясувалась під час проведення інвентаризації у грудні 2014 р. Яким чином можливо виправити дану помилку у грудні 2014? Чи можливо виписати розрахунок коригування до податкової накладної?

У грудні 2014 р. виправити таку помилку можна скасувавши акт на зазначені роботи і скасувавши складену податкову накладну (про що складається відповідна бухгалтерська довідка із потрібними проведеннями зі знаком «мінус»).

(згідно нової редакції ст. 192 ПКУ).

При цьому згідно із ст. 50 ПКУ подаються уточнюючі розрахунки до декларації з ПДВ за грудень 2013 р. і декларації з податку на прибуток за 2013 рік. Виправляється зазначена помилка і в реєстрі податкових накладних – відповідно до розділу V Порядку ведення реєстру виданих та отриманих податкових накладних, затвердженому наказом Мінфіну від 22.09.2014 р. № 958.

Штрафні санкції в разі самостійного виправлення цих помилок не виникнуть.
«Дебет-Кредит»

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like

Гороскоп на завтра: Рак – ймовірні фінансові проблеми, Козеріг – будьте економними

Доброго вечора, шановні читачі! На календарі завтра –