Відрядні, видані з каси, враховуються при розрахунку її ліміту

258
нет комментариев

Чи враховуються виплати на відрядження при розрахунку ліміту залишку готівки в касі за видатками? Відрядні, видані з каси, враховуються при розрахунку її ліміту

Ліміт каси підприємства встановлюють самостійно на підставі розрахунку.

За рішенням керівника підприємства ліміт каси може встановлюватися на підставі розрахунку середньоденної видачі готівки з каси. У разі встановлення ліміту каси на підставі середньоденної видачі готівки при розрахунку враховують дані рядків 3 та 4 таблиці «Касові обороти» додатка 8 до Положення №637.

Згідно з рядком 3 цієї таблиці до розрахунку середньоденної видачі готівки з каси не включають виплати, пов`язані з оплатою праці, стипендій, пенсій, дивідендів, але враховують виплачену готівку на відрядження. Відповідно до п. 1.2 Положення №637 та п. 3.15 Інструкції №5, витрати на відрядження (добові, вартість проїзду, витрати на наймання житлового приміщення) не належать до виплат, пов`язаних з оплатою праці.

Отже, у разі встановлення ліміту каси на підставі показника середньоденної видачі готівки з каси, для розрахунку ліміту за цим показником беруть до уваги виплати готівкою на різні потреби (до речі, у листі НБУ від 29.02.2008 р. №11-113/818-2372 зазначалося: у т. ч. готівка, видана з каси підприємства для здавання до банку), а також на відрядження (крім виплат, пов`язаних з оплатою праці, пенсій, стипендій, дивідендів).
«Дебет-Кредит»

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like

Водій євробляхи розбив поліцейський “Prius”

ДТП сталася минулої ночі на проспекті Свободи в