Застосовувати РРО мають особи, які проводять готівкові розрахунки з покупцями

861
нет комментариев

Чи мають в обов`язковому порядку застосовувати РРО такі суб`єкти господарювання: ФОП платники єдиного податку 2 групи (КВЕД 47.19); ФОП платники єдиного податку 2 групи (КВЕД 47.73); ФОП платники єдиного податку 3 групи (КВЕД 43.99); підприємство платник єдиного податку 3 групи?

Перш за все, слід зауважити, що застосовувати РРО мають особи, які проводять готівкові розрахунки з покупцями. Тож, підприємці, які застосовують виключно безготівкові розрахунки з покупцями, РРО не використовують.

Згідно із п. 296.10 ПКУ, в редакції, яка діяла до 01.01.2015 р., фізособи – платники єдиного податку 1-3 груп не застосовували РРО.

З 01.01.2015 р. лише платники єдиного податку другої і третьої (фізичні особи – підприємці) груп при здійсненні діяльності на ринках, при продажу товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі, а також платники єдиного податку першої групи не застосовують РРО. Набирає чинності ця нова редакція п. 296.10 ПКУ для платників єдиного податку третьої групи – з 1 липня 2015 року;

для платників єдиного податку другої групи – з 1 січня 2016 року.

При цьому, за п. 18 підр. 10 р. ХХ ПКУ, платники єдиного податку другої і третьої (фізичні особи – підприємці) груп, крім тих, які здійснюють діяльність на ринках, продаж товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі, які з 1 січня 2015 року до 30 червня 2015 року включно почали застосовувати у власній господарській діяльності зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО, з дати початку застосування РРО до 1 січня 2017 року звільняються від проведення відповідно до норм цього Кодексу перевірок з питань дотримання порядку застосування РРО.
«Дебет-Кредит»

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like

Кременчужан навчатимуть домедичній допомозі

Вже стало доброю традицією, що напередодні Дня Кременчука