При розірванні договору розрахунок буде проводитися виходячи з вартості товару на дату пред`явлення вимоги

217
нет комментариев

Як визначити вартість товару під час повернення коштів, сплачених за товар?

Згідно з п. 7 ст. 8 Закону про захист прав споживачів, при розірванні договору розрахунки із споживачем у разі підвищення ціни на товар провадяться виходячи з його вартості на час пред`явлення відповідної вимоги, а в разі зниження ціни — виходячи з вартості товару на час купівлі. Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші у день розірвання договору — в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом семи днів.

Якщо здійснити заміну товару не вдасться і покупець вимагатиме розірвання договору (повернення коштів), продавець зобов`язаний це зробити. Відповідно:

у разі підвищення ціни на товар розрахунок буде проводитися виходячи з вартості на дату пред`явлення вимоги;

у разі зниження вартості товару — виходячи з вартості на дату придбання.

Буває, що продавець не виконує такої вимоги: зрозуміло, працювати собі в збиток ніхто не хоче, а покупець, не знаючи законів, не може себе захистити.
“Кременчуг Today”

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like

На Полтавщині з вогню врятували їжачка

На Полтавщині під час гасіння пожежі врятували їжачка.