З 01.01.2015 р. для виправлення помилок в податковій накладній використовується розрахунок коригування

6871
нет комментариев

В січні зареєстрована ПН №1 від 02.01.2014 р. (бланк від 22.09.2014 № 957). Документ прийнято. Як виправити ПН змінивши бланк від 14.11.2014 № 1129?

З 01.01.2015 р., згідно нової редакції ст. 192 ПКУ, для виправлення помилок, яких платник ПДВ припустився при складанні і реєстрації податкової накладної, використовується розрахунок коригування до такої податкової накладної.

Тобто, в такому випадку датою, якою було виявлено помилку, слід скласти розрахунок коригування, у якому відсторнувати показники помилково складеної накладної, і зареєструвати такий розрахунок коригування в Единому реєстрі. І скласти та зареєструвати нову податкову накладну за вірною формою (у платника податку ще є час до 17.01.2015 р. це зробити).
«Дебет-Кредит»

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like

Гороскоп на завтра: Тілець – ймовірні незаплановані поїздки, Діва – нікому не догождайте

Доброго вечора, шановні читачі! Завтра на календарі –