Платниками фіксованого податку можуть бути лише юрособи

80
нет комментариев

Чи може фізична особа — підприємець бути платником ФСП у разі якщо площі сільськогосподарських угідь надано йому у користування на умовах суборенди?

Відповідно до п. 301.1 ст. 301 глави 2 розділу ХIV Податкового кодексу платниками ФСП з урахуванням обмежень, встановлених п. 301.6 цієї статті, можуть бути сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільського-сподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75%.

Згідно з пп. 14.1.235 п. 14.1 ст. 14 розділу І Податкового кодексу сільськогосподарський товаровиробник для цілей глави 2 розділу XIV цього Кодексу — юридична особа незалежно від організаційно-правової форми, яка займається виробництвом сільськогосподарської продукції та/або розведенням, вирощуванням та виловом риби у внутрішніх водоймах (озерах, ставках та водосховищах) та її переробкою на власних чи орендованих потужностях, у тому числі власновиробленої сировини на давальницьких умовах, та здійснює операції з її постачання.

Отже, платниками ФСП можуть бути лише юридичні особи за умови дотримання ними вимог, передбачених Податковим кодексом.
Вісник податкової служби

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like

“Кремінь” зазнав розгромної поразки на виїзді

14 вересня футболісти «Кременя» у важкому протистоянні програли