У разі оприбуткування в касі підприємства фіндопомоги, її можна використати на виплату зарплати

1107
нет комментариев

Чи можна видати заробітну плату з каси підприємства за рахунок поворотної фінансової допомоги, отриманої від засновника-фізособи?

До готівки Положення №637 відносить суму фактично одержаних готівкових коштів від реалізації товарів, робіт, послуг та позареалізаційні надходження. Поняття позареалізаційних доходів наводиться у п. 1.2 Положення №637 і тлумачиться доволі широко. Фактично до позареалізаційних надходжень належать усі готівкові кошти, не пов`язані з реалізацією продукції, зокрема одержані у позику.

Як сказано у п. 2.9 Положення №637, готівку підприємства використовують для забезпечення потреб, що виникають у процесі їх функціонування. Тож у разі оприбуткування в касі підприємства готівкових надходжень, таких як поворотна фінансова допомога, що буде підтверджено складеним прибутковим касовим ордером (додаток 2 до Положення №637) та записом у касовій книзі, їх можна використати на виплати, пов`язані з оплатою праці. Крім того, така готівка може бути використана також для розрахунків з бюджетами та державними цільовими фондами за податками і зборам
«Дебет-Кредит»

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like

На Полтавщині горів причеп з бітумом

23 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення