Результати електронної перевірки не можливо оскаржити в адміністративному або судовому порядку

232

Чи передбачено законодавством оскарження результатів електронної перевірки, яка проводилась за заявою платника?

Документальна невиїзна позапланова електронна перевірка проводиться за заявою платника відповідно до підпункту 75.1.2 пункту 75.1 статті 75 Податкового кодексу України (далі – Кодекс).

Результати електронної перевірки узгоджуються у визначені терміни – п’ять робочих днів з дня вручення платнику довідки про перевірку. Та, у разі, якщо електронною перевіркою встановлено порушення податкового законодавства, платнику надається право протягом 20 робочих днів після дати складення довідки про проведення електронної перевірки подати уточнюючий розрахунок.

У разі якщо платник податків не подає уточнюючого розрахунку протягом, відповідний контролюючий орган має право на проведення позапланової перевірки платника податків за відповідний період.

За результатами такої перевірки контролюючим органом в межах дії статті 58 Кодексу приймається податкове повідомлення-рішення, яке відповідно до статті 56 Кодексу може бути оскаржене платником податків в адміністративному чи судовому порядку.

Отже, результати електронної перевірки узгоджуються у визначені терміни, що не перевищують термін надання платником податків уточненого розрахунку за результатами такої перевірки. При цьому оскарження в адміністративному або судовому порядку довідки про проведення електронної перевірки Кодексом не передбачено.

Роз’яснення щодо проведення електронної перевірки надається в листі ДФСУ від 27.08.2014 р. № 2402/6/99-99-22-03-01-15.
ДПІ у Деснянському районі м. Києва

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Дізнавайся новини Кременчука першим!
Підписуйся на наш Телеграм-канал та сторінку у Facebook

 

You may also like

В області почастішали квартирні та автомобільні крадіжки

За добу до Центру управління нарядами ГУНП області