Готівка для видачі позик не може зберігатися в касі понад установлений ліміт

144
нет комментариев

Чи може готівка для видачі позик працівникам зберігатися у касі понад ліміт протягом трьох робочих днів?

Згідно з п. 2.10 Положення №637, підприємства мають право зберігати у касі готівку для виплат, що належать до фонду оплати праці, а також пенсій, стипендій, дивідендів (доходу), понад установлений ліміт каси протягом 3 робочих днів, включаючи день одержання готівки в банку.

Структура виплат, пов`язаних з оплатою праці, у т. ч. віднесення відповідних виплат безпосередньо до фонду оплати праці, регулюється Інструкцією №5.

Оскільки позики працівникам згідно з Інструкцією №5 належать до інших виплат, що не належать до фонду оплати праці, то готівка з такою метою не може зберігатися в касі підприємства понад установлений ліміт протягом 3 робочих днів.

У разі перевищення підприємством ліміту каси на нього чекає штраф у двократному розмірі суми виявленої понадлімітної готівки за кожен день згідно з Указом №436.
«Дебет-Кредит»

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like

Чоловік загинув, випавши з вікна

Вчора, 14 вересня, на вулиці Європейській у Кременчуці