Платник єдиного податку 2-ї групи вправі надавати послуги іноземцям з тимчасового проживання в готелі

334
нет комментариев

Чи може платник єдиного податку другої групи надавати послуги з проживання в готелі іноземцям, що мешкають в Україні нетривалий час?

Відповідно до пп. 291.4.1 НКУ фізичні особи — підприємці — платники єдиного податку, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, зокрема побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв: не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, що перебувають із ними в трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб, обсяг доходу не перевищує 1000000 грн., мають право обрати другу групу.

При цьому поняття «населення» в розумінні пп. 2 п. 291.4 ст. 291 ПКУ не є специфічним, а використовується в загальному значенні.

Населення — сукупність людей, що знаходяться в межах даної держави та підлягають її юрисдикції. До складу населення входять громадяни цієї держави, іноземні громадяни, які проживають у цій державі тривалий час, особи без громадянства та особи з подвійним і більше громадянством.

Обмежень щодо можливості платникові єдиного податку — фізичній особі — підприємцеві, що перебуває на 2 групі, надавати послуги з проживання в готелі іноземцям, які проживають в Україні нетривалий час, Кодексом не встановлено.

Лист Міндоходів від 14.01.2014 р. №464/5/99-99-19-01-01-10
Министерство доходов и сборов Украины

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like

Гороскоп на завтра: Рак – можливі несподівані події, Стрілець – довгі поїздки краще не планувати

Доброго вечора, шановні читачі! Завтра на календарі –