У разі надання благодійної допомоги в зону АТО підприємство має право на витрати у повному обсязі

198
нет комментариев

Підприємство (аптека) передало підрозділу Збройних Сил України медичні засоби першої необхідності в зону АТО. Чи має підприємство право на податкові витрати, якщо за попередній звітний (податковий) рік отримано збитки?

Пунктом 33 підрозділу 4 розділу ХХ Податкового кодексу України встановлено, що на період проведення АТО до інших витрат звичайної діяльності без обмежень включаються суми коштів або вартість спеціальних засобів індивідуального захисту (касок, бронежилетів, виготовлених відповідно до військових стандартів), технічних засобів спостереження, лікарських засобів та медичних виробів, засобів особистої гігієни, продуктів харчування, предметів речового забезпечення, а також інших товарів, виконаних робіт, наданих послуг за переліком, що визначається Кабінетом Міністрів України, які добровільно перераховані (передані) Збройним Силам України, Національній гвардії України, Службі безпеки України, Службі зовнішньої розвідки України, Державній прикордонній службі України, Міністерству внутрішніх справ України, Управлінню державної охорони України, Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України, іншим утвореним відповідно до законів України військовим формуванням, їх з’єднанням, військовим частинам, підрозділам, установам або організаціям, що утримуються за рахунок коштів держбюджету, для потреб забезпечення проведення антитерористичної операції.

Таким чином, тимчасово, на період проведення АТО, незалежно від того, має підприємство прибуток чи воно є збитковим, у разі надання благодійної допомоги в зону АТО таке підприємство має право на витрати у повному обсязі.
ГУ Миндоходов в Львовской области

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like

У Кременчуці пацієнтів стаціонарів і надалі забезпечуватимуть гарячим харчуванням

Жителі Кременчука, які лікуються у стаціонарних відділеннях  міських