Підприємство може делегувати філії право складання податкових накладних

343
нет комментариев

Підприємство – платник ПДВ має невідокремлений підрозділ, який самостійно проводить господарську діяльність. Згідно наказу по підприємству, право виписки податкових накладних з числовим номером №1 має бухгалтер невідокремленого підрозділу. Як правильно вказувати назву підприємства – продавця: тільки назву підприємства – платника ПДВ, чи назву підприємства-платника ПДВ/назва невідокремленого підрозділу?

Згідно п. 1 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Мінфіну від 22.09.2014 № 957, якщо не зареєстровані платниками ПДВ філії та інші структурні підрозділи платника податку самостійно здійснюють постачання товарів/послуг та проводять розрахунки з постачальниками/споживачами, то зареєстрований платник податку, до складу якого входять такі структурні підрозділи, може делегувати філії або структурному підрозділу право складання податкових накладних.

Для цього платник податку повинен кожній філії та кожному структурному підрозділу присвоїти окремий числовий номер, про що має письмово повідомити контролюючий орган за місцем його реєстрації як платника ПДВ.

В податкових накладних, що виписуються таким підрозділом, слід вказувати найменування головного підприємства, зареєстрованого як платник ПДВ, що визначене статутними документами, та найменування такого структурного підрозділу.
«Дебет-Кредит»

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like

На трасі Київ-Харків пасажира витягали з понівеченого автомобіля

Вчора ввечері сталася аварія на трасі Київ-Харків, біля