Сума коштів, що вноситься на розрахунковий рахунок підприємця-спрощенця, включається до доходу

133
нет комментариев

Чи є доходом фізичної особи — підприємця — платника єдиного податку повернута йому на розрахунковий рахунок сума коштів, видана працівнику на відрядження, яке не відбулося?

Доходом фізичної особи — підприємця — платника єдиного податку є дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній п. 292.3 ст. 292 Податкового кодексу.

Згідно з положеннями Узагальнюючої податкової консультації, затвердженої наказом ДПС України від 24.12.2012 р. № 1183, кошти, які надійшли на розрахунковий рахунок, відкритий фізичною особою для здійснення підприємницької діяльності, включаються до доходу фізичної особи — підприємця — платника єдиного податку з урахуванням вимог вищезазначеної статті.

Сума коштів, що вноситься на розрахунковий рахунок фізичної особи — підприємця — платника єдиного податку іншою фізичною особою, включається до доходу платника податку.
Вісник податкової служби

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like

У Горішніх Плавнях токар підприємства отримав відкритий перелом

19 вересня  до Горішньоплавнівської міської лікарні з діагнозом: відкритий