Операція надання коштів у позику не оподатковується ПДВ

166

Чи надання коштів у позику оподатковується ПДВ?

Згідно з п. 185.1 ПКУ, об`єктом оподаткування є операції платників податку з постачання товарів, послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України.

Згідно з визначенням термінів «постачання товарів» у пп. 14.1.191 ПКУ та «постачання послуг» у пп. 14.1.185 ПКУ, операція надання коштів у позику не відповідає визначенню постачання товарів або послуг, тож надання коштів за договором позики не належить до операцій, які оподатковуються ПДВ. Це підтверджує, зокрема, пп. 196.1.5 ПКУ.
«Дебет-Кредит»

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Дізнавайся новини Кременчука першим!
Підписуйся на наш Телеграм-канал та сторінку у Facebook

 

You may also like

Фотограф-педофіл з Горішніх Плавнів працював на шоу “Україна має талант”, “Танцюють всі” та “Голос країни”

Як повідомляв КременчукToday, фотографом-педофілом, якого затримали у Сумах