Підтвердження права на податковий кредит: нюанси

205
нет комментариев

Контрагент надав податкову накладну, але через деякий час попереджає нас про присвоєння ними стану 9. Яким чином підприємсву відобразиту дану накладну в декларації з ПДВ?

Якщо вашому контрагенту не було анульовано реєстрацію платником ПДВ відповідно до ст. 184 ПКУ, і він залишався платником ПДВ на час складання такої податкової накладної (отже, мав право виписки податкових накладних), то ви маєте право підтверджувати право на податковий кредит такою податковою накладною у звичайному порядку, встановленому ст. 198 і 201 ПКУ.
«Дебет-Кредит»

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like

Гороскоп на завтра: Овен – робіть все повільно і спокійно, Риби – отримаєте потрібну інформацію

Доброго вечора, шановні читачі! Завтра на календарі –