Кредитні гарантії не відображаються у звіті про контрольовані операції

134
нет комментариев

Чи враховуються при визначенні вартісного критерію (50 млн. грн.) контрольованих операцій суми кредитних гарантій та чи підлягають вони відображенню у Звіті про контрольовані операції?

Підпунктом 39.2.1.1 пп. 39.2.1 п. 39.2 ст. 39 Податкового кодексу встановлено, що контрольованими операціями є господарські операції з придбання (продажу) товарів (робіт, послуг), які здійснюються платниками податків з пов’язаними особами — резидентами, за умови, зокрема, що загальна сума таких операцій платника податків з кожним контрагентом дорівнює або перевищує 50 млн. грн. (без урахування ПДВ) за відповідний звітний календарний рік.

При визначенні вартісного критерію (50 млн. грн.) для контрольованих операцій надані/отримані гарантії не враховуються, а враховуються лише суми доходів/витрат, що виникають у зв’язку із виконанням господарських зобов’язань за такими гарантіями.

Отже, при визначенні вартісного критерію (50 млн. грн.) контрольованих операцій суми наданих/отриманих гарантій не враховуються, відповідно такі суми не відображаються у Звіті про контрольовані операції.
Вісник податкової служби

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like

Гороскоп на завтра: Близнюки – день буде неспокійним, Козерог – ви знову в встрою

Доброго вечора, шановні читачі. Завтра неділя, 22 вересня. У