Підприємство при проведенні розрахунків за надані медпослуги може не застосовувати РРО за певних умов

201
нет комментариев

Юрособа, платник єдиного податку 4 група ставка 5%, планує надавати медичні послуги населенню за готівку у власному медцентрі. Чи можна в такому випадку працювати без застосування РРО, а оприбуткування готівки в касу здійснювати прибутковими касовими ордерами?

Статтею 3 Закону про РРО визначено вимоги щодо порядку проведення розрахунків суб`єктами господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо), при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зокрема згідно з п. 1 цієї статті суб`єкти господарювання повинні здійснювати розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані в установленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, або у випадках, передбачених цим Законом, із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку РК.

Проте відповідно до п. 1 ст. 9 Закону про РРО при здійсненні торгівлі продукцією власного виробництва та наданні послуг підприємствами, установами й організаціями всіх форм власності, крім підприємств торгівлі та громадського харчування, у разі проведення розрахунків у касах цих підприємств, установ і організацій з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою в установленому порядку РРО та РК не застосовуються.

Отже, підприємство при проведенні розрахунків за надані медичні послуги може не застосовувати РРО за умови проведення таких розрахунків у касі з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею квитанцій від прибуткового касового ордера, підписаних і завірених печаткою (за наявності) в установленому порядку.
«Дебет-Кредит»

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like

У Горішніх Плавнях токар підприємства отримав відкритий перелом

19 вересня  до Горішньоплавнівської міської лікарні з діагнозом: відкритий