Свідоцтва єдинника, отримані до 01.01.2014 р., є чинними до отримання витягу із реєстру

83
нет комментариев

Чи діють у 2014 р. свідоцтва платника єдиного податку, отримані до 01.01.2014 р.?

Як зазначено в інформаційно-довідковому ресурсі “ЗІР”, відповідно до п. 299.1 ст. 299 Податкового кодексу з 01.01.2014 р. реєстрація суб`єкта господарювання як платника єдиного податку здійснюється шляхом внесення відповідних записів до реєстру платників єдиного податку.

Свідоцтва платника єдиного податку, отримані до 01.01.2014 р., є чинними та підтверджують перебування таких платників податків на спрощеній системі оподаткування до отримання витягу із реєстру або внесення змін до реєстру платників єдиного податку.

У разі подання юридичною особою — платником єдиного податку заяви про внесення змін до реєстру, контролюючий орган за бажанням платника надає витяг з реєстру платників єдиного податку. При цьому раніше видане свідоцтво платника єдиного податку повертається до контролюючого органу.

Крім того, бланк свідоцтва також підлягає поверненню контролюючому органу у разі відмови від спрощеної системи оподаткування
«Дебет-Кредит»

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Оставте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Так же по теме

На Гагаріна автомобіль наїхав на жінку

На перехресті вулиць Гагаріна та Театральна сталась ДТП.