Місяць підвищення грошових доходів не вважається базовим для проведення індексації

106
нет комментариев

Тижневе навантаження керівника гуртка на ставку = 18годин/тиждень; в 2013 році його тижневе навантаження згідно тарифікації було 9 год/тижд. (0,5ставки), а з 01 вересня 2014 р. Тижневе навантаження згідно тарифікації становить 12год/тижд. Тарифна ставка не змінювалась. Чи зміниться базовий місяць для проведення індексації доходів керівника гуртка позашкільного закладу освіти при збільшенні педагогічного навантаження?

Ні.

Адже згідно із п. 5 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою КМУ від 17.07.2003 р. № 1078, місяць, в якому відбувається підвищення грошових доходів працівників у зв’язку із розширенням зони обслуговування, збільшенням обсягу робіт, суміщенням професій (посад), виконанням обов’язків тимчасово відсутнього працівника, оплатою за роботу за сумісництвом на одному підприємстві, в установі, організації, а також за рахунок збільшення розміру премії, не вважається базовим під час обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації (у разі, коли не відбувається підвищення тарифної ставки (окладу).
«Дебет-Кредит»

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Оставте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Так же по теме

В Кременчуці обирають найкращу поштово-казкову скриньку

За інформацією начальника кременчуцької філії ПАТ «Укрпошта» Геннадія ЛЯПУНА,