Маркуванню підлягають товари, які передбачені законодавством

289
нет комментариев

Чи всі товари підлягають маркуванню штрихкодами?

Обов`язкове маркування товарів штриховими кодами визначено Положенням про штрихове кодування товарів, яке затверджене наказом Мінекономіки та з питань європейської інтеграції України від 20.08.2002 р. №255.

Як сказано у п. 5 цього Положення, обов`язковому маркуванню штриховими кодами GS1 підлягають алкогольні напої та тютюнові вироби, примірники аудіовізуальних творів та фонограм, лікарські засоби та інші товари, маркування яких штриховими кодами передбачено законодавством України. Маркування харчових продуктів штриховими кодами здійснюється в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
«Дебет-Кредит»

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Оставте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Так же по теме

Высота елки в Горишних Плавнях будет семнадцать метров

На Театральной площади в Горишних Плавнях началась установка