В разі закриття банку ПДФО та ЄСВ можна сплатити в іншому банку

253
нет комментариев

Мы в Луганской области. Банк, в котором у нас открыт счет, временно не работает (не известно когда заработает). Поэтому выручку (ежедневную) не сдаем в банк, срок выплаты аванса работникам, хочу дать з/пл с выручки. А как быть с отчислениями ( ПДФО, ЕСВ), ведь не могу перечислить из-за неработы банка?

Податкове законодавство не прив’язує сплату податкових зобов’язань з податку на дохід фізичних осіб з банківським рахунком податкового агента. Відповідно до пункту 168.1.4 статті 168 Податкового кодексу, якщо оподатковуваний дохід надається у негрошовій формі чи виплачується готівкою з каси податкового агента, податок сплачується (перераховується) до бюджету протягом банківського дня, що настає за днем такого нарахування (виплати, надання).

Сплата податкових зобов’язань з доходу, що виплачується готівкою, може бути сплачена у будь-якому відділені банку або відділенні зв`язку (пошті). Сплата повинна бути здійснена не пізніше наступного банківського дня після виплати заробітної плати.

Пункт 10 статті 9 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 № 2464-VI також передбачає сплату ЄСВ готівкою. В даному випадку єдиний внесок сплачується шляхом готівкових розрахунків через банки чи відділення зв`язку. Відповідно до пункту 4.2 Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування затвердженої наказом Міністерства доходів і зборів України 09.09.2013 № 455, єдиний внесок сплачується шляхом перерахування платником безготівкових коштів з його банківського рахунку, а готівкою можуть виплачувати фізичні особи – підприємці та особи, які забезпечують себе роботою самостійно. Проте, відсутність можливості використати свій банківський рахунок, на нашу думку, може бути підставою для сплати ЄСВ готівкою.

Отже, сплата податкових зобов’язань з ПДФО та ЄСВ в разі закриття банку може бути здійснена в іншому банку або відділенні зв’язку не пізніше наступного банківського дня після виплати заробітної плати.
ЮК Jurimex

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Оставте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Так же по теме

Водій Volkswagen насмерть збив школярку

Учора, 17 листопада, в ДТП в місті Карлівка