Компенсаційні виплати з бюджету не оподатковуються ПДФО

151
нет комментариев

Чи обкладається ПДФО середня зарплата мобілізованого працівника?

Середній заробіток мобілізованим працівникам нараховується відповідно до ст. 119 КЗпП України. В ній сказано, що за працівниками, призваними на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, але не більше одного року, зберігаються місце роботи, посада і компенсується із бюджету середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, в яких вони працювали на час призову, незалежно від підпорядкування та форми власності.

Виплата таких компенсацій із бюджету в межах середнього заробітку проводиться за рахунок коштів Державного бюджету України в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Згідно із п. „и” пп. 165.1.1 ПКУ, не обкладаються ПДФО компенсаційні виплати з бюджету в межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.
«Дебет-Кредит»

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like

Комунальники вивозитимуть сміття без вихідних

У вихідні та святкові дні, з 27 квітня