Платниками збору за радіочастотні ресурси є особи, які отримали відповідну ліцензію

156
нет комментариев

Кому потрібно платити збір за використання радіочастотним ресурсом України?

ГУ Міндоходів у м. Києві нагадує, що порядок справляння збору за користування радіочастотним ресурсом України визначено Податковим кодексом України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами і доповненнями. Правову основу користування цим ресурсом встановлено відповідно до положень Закону України «Про радіочастотний ресурс України» від 1 червня 2000 року №1770-III із змінами і доповненнями.

Так, відповідно до статті 318 Податкового кодексу України, платниками збору за використання радіочастотним ресурсом України є загальні користувачі радіочастотного ресурсу України, визначені законодавством про радіочастотний ресурс, яким надано право користуватися радіочастотним ресурсом в межах виділеної частини смуг радіочастот загального користування на підставі:

– ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України;

– ліцензії на мовлення та дозволу на експлуатацію радіоелектронного засобу та випромінювального пристрою;

– дозволу на експлуатацію радіоелектронного засобу та випромінювального пристрою, отриманого на підставі договору з власником ліцензії на мовлення;

– дозволу на експлуатацію радіоелектронного засобу та випромінювального пристрою.

Платникам, обчислюючи суму збору, потрібно враховувати вид радіозв`язку, розмір встановлених ставок та ширину смуги радіочастот по кожному регіону окремо (пункт 321.3. статті 321 Кодексу). Та за місцем податкової реєстрації у строки, визначені для місячного податкового (звітного) періоду, до контролюючих органів подати розрахунки збору та сплатити суму нарахованого податку.
ГУ Миндоходов в г. Киеве

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like

Гороскоп на завтра: Овен – будьте наполегливі, Водолій – плануйте кожен крок

Доброго вечора, шановні читачі! Завтра на календарі –