Відображаємо авансові платежі у рядку 6 додатка 5 до декларації про доходи

154
нет комментариев

Яка сума авансових платежів з податку на доходи фізичних осіб враховується при остаточному розрахунку податку за звітний податковий рік у рядку 6 додатка 5 до Податкової декларації про майновий стан і доходи?

Відповідно до п. 177.5.3 п. 177.5 ст. 177 Податкового кодексу остаточний розрахунок податку на доходи фізичних осіб за звітний податковий рік здійснюється платником самостійно згідно з даними, зазначеними у річній податковій декларації про майновий стан і доходи (далі — Податкова декларація), з урахуванням сплаченого ним протягом року податку та збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності на підставі документального підтвердження факту їх сплати.

Підпунктом 1 п. З Інструкції щодо заповнення Податкової декларації, затвердженої наказом Міндоходів України від 11.12.2013 р. № 793, визначено, що у розділі III цієї декларації «Доходи, отримані фізичною особою – підприємцем від провадження господарської діяльності» відображається остаточний розрахунок податку на доходи фізичних осіб – підприємців, отримані від провадження господарської діяльності (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування), розмір якого визначається згідно зі ст. 177 Податкового кодексу.

У разі отримання таких доходів разом з Податковою декларацією заповнюється та подається додаток 5 «Розрахунок податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб, отриманих фізичною особою – підприємцем від провадження господарської діяльності». Порядок заповнення додатків до декларації визначено розділом IV вищезазначеної Інструкції. Так, у рядку 06 додатка 5 вказується сума авансових платежів з податку, сплачених платником податку протягом звітного податкового періоду у строки, визначені пп. 177.5.1 п. 177.5 ст. 177 Податкового кодексу.

Отже, у рядку 06 додатка 5 до Податкової декларації зазначається розмір квартальних авансових платежів з податку на доходи фізичних осіб, фактично сплачених до бюджету протягом звітного податкового року відповідно до документів про сплату.
Министерство доходов и сборов Украины

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like

Гороскоп на завтра: Овен – будьте наполегливі, Водолій – плануйте кожен крок

Доброго вечора, шановні читачі! Завтра на календарі –