Останній день для відмови від спрощеної системи – 19 вересня 2014 року

117

В який термін платнику єдиного податку необхідно подати заяву про відмову від спрощеної системи оподаткування?

Відповідно до пп. 298.2.1 п. 298.1 ст. 298 Податкового кодексу України для відмови від спрощеної системи оподаткування суб’єкт господарювання не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку нового календарного кварталу (року) подає до контролюючого органу заяву.

Тобто, для відмови від спрощеної системи оподаткування з IV кварталу останнім днем для подання заяви є 19 вересня 2014 року.
ГУ Миндоходов в Львовской области

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Дізнавайся новини Кременчука першим!
Підписуйся на наш Телеграм-канал та сторінку у Facebook

 

You may also like

У Полтаві жінки віддали шахраям долари і ювелірку

У Шевченківському районі Полтави 80-річна жінка віддала шахраям