Алкоголь з вмістом спирту 8,5 % маркуванню марками акцизного податку не підлягає

376

Чи підлягають маркуванню марками акцизного податку алкогольні напої вироблені в Україні та імпортовані з вмістом спирту етилового 8,5 відсотка об’ємних одиниць?

Відповідно до норм статті 226 Податкового кодексу України маркуванню підлягають усі алкогольні напої з вмістом спирту етилового понад 8,5 відсотка об’ємних одиниць. Маркування вироблених в Україні алкогольних напоїв із вмістом спирту етилового від 1,2 до 8,5 відсотка об’ємних одиниць не здійснюється.

Отже, вироблені в Україні або імпортовані алкогольні напої з вмістом спирту етилового 8,5 відсотка об’ємних одиниць маркуванню марками акцизного податку не підлягають.
ДПІ у Шевченківському районі м. Києва

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Дізнавайся новини Кременчука першим!
Підписуйся на наш Телеграм-канал та сторінку у Facebook

 

You may also like

Гороскоп на завтра: Овен – отримаєте те, чого прагнете, Рак – можливі грошові надходження

Доброго вечора, шановні читачі. Завтра неділя, 27 вересня.