Платник податків вправі подати уточнюючий розрахунок під час проведення перевірки

342
нет комментариев

Платником податку допущено помилку у відображенні податкових доходів (витрат) звичайних (неконтрольованих) операцій у звітній декларації з податку на прибуток. Чи може такий платник подати уточнений розрахунок для виправлення помилок, якщо на підприємстві у цьому звітному періоді здійснюється перевірка контрольованих операцій?

Згідно з п. 50.2 ст. 50 Податкового кодексу платник податків під час проведення документальних планових та позапланових перевірок не має права подавати уточнюючі розрахунки до поданих ним раніше податкових декларацій за будь-який звітний (податковий) період з відповідного податку і збору, який перевіряється контролюючим органом.

Підпунктом 39.5.2 п. 39.5 ст. 39 цього Кодексу встановлено, що перевірка контрольованих операцій стосується виключно цих операцій у частині правильності визначення податкових зобов’язань з податку на прибуток та ПДВ.

Таким чином, у разі якщо контролюючі органи здійснюють перевірку контрольованих операцій платника податку, то такий платник під час проведення такої перевірки має можливість уточнювати податкові зобов’язання, що не пов’язані з контрольованими операціями, у тому числі з інших податків і зборів.
Вісник податкової служби

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like

Кременчуцька команда відрахувала російських гравців

Хокейний клуб “Кременчук” розірвав контракти з двома російськими