Внести кошти до статутного фонду можна до закінчення одного року від створення підприємства

144
нет комментариев

Підприємство створене у вересні 2013 р., але статутний фонд не внесений. Як правильно внести кошти до статутного фонду?

Порядок формування статутного фонду підприємства залежить від його виду. Наприклад, формування статутного фонду ТзОВ дійсно дозволяє засновникам зробити внески не одразу при державній реєстрації підприємства, а протягом року від його створення (ст. 52 Закону про господарські товариства).

Якщо учасники до закінчення першого року з дня державної реєстрації товариства не внесли (не повністю внесли) свої вклади, загальні збори учасників приймають одне з таких рішень:

– про виключення зі складу товариства тих учасників, які не внесли (не повністю внесли) свої вклади, та про визначення порядку перерозподілу часток у статутному капіталі;

– про зменшення статутного капіталу та про визначення порядку перерозподілу часток у статутному капіталі;

– про ліквідацію товариства.

Тож, до закінчення одного року від створення підприємства, у його засновників ще є час зробити відповідні внески. Інакше, якщо жодного із внесків не буде зроблено, законодавство вимагає від засновників винесення рішення про ліквідацію ТзОВ.
«Дебет-Кредит»

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like

Вітаємо з Покровою та Днем захисника України!

Сьогодні, 14 жовтня, відзначається відразу три свята –