Облікуємо винагороду за управління коштами, результатом якого є отримання збудованої нерухомості

119
нет комментариев

Підприємство отримує об’єкт нерухомого майна у власність, за яку сплатив через фонд фінансування будівництва. При цьому фонду також була сплачена винагорода за здійснення управління коштами. Як обліковувати винагороду?

На нашу думку, будь-які витрати, зокрема, і в сумі винагороди за здійснення управління коштами, якщо результатом такого управління стало отримання збудованого нерухомого майна, входять до

первісної вартості такої нерухомості.

Це відповідає як нормам п. 146.5 ПКУ, так і п. 8 ПСБО 7 „Основні засоби”.
«Дебет-Кредит»

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like

Неадекват з битою і ланцюгом трощив автомобіль на Молодіжному

Вчора, близько 22-ої години, на Молодіжному п’яний чоловік