Допомога, надана благодійній організації підприємцем, не відноситься до його витрат

113
нет комментариев

Чи включається до витрат приватного підприємця сума допомоги, перерахована благодійній організації?

Згідно з нормами Податкового кодексу України об’єктом оподаткування у фізичної особи – підприємця є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручкою у грошовій та негрошовій формі) i документально підтвердженими витратами, пов’язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи – підприємця.

До переліку витрат фізичної особи – підприємця, безпосередньо пов’язаних з отриманням доходів, належать документально підтверджені витрати, що включаються до витрат операційної діяльності згідно з розділом ІІІ “Податок на прибуток” Податкового кодексу України (далі – Кодекс).

Перелік таких витрат наведено в підпункті 138.1.1 пункту 138.1 статті 138 Кодексу. До них належать, зокрема, витрати, що формують собівартість реалізованих товарів, виконаних робіт, наданих послуг.

Отже, сума допомоги, яка надана благодійній організації фізичною особою – підприємцем, не відноситься до витрат такого підприємця.
ДПІ у Деснянському районі м. Києва

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like

Патрульні спіймали дуже п’яного водія Москвича без прав

При обстеженні дорожнього покриття автодороги М-22 поліцейські помітили«Москвич»,